Get over here!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Get over here!

The Best forum that has ever existed
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Základna

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 7:29 pm

Visored jsou organizace ex-shinigami kteří získali hollow síly. V této organizaci se všichni vizárdi naučili ovládat své hollow. Hráčům, kteří chtějí k vizárdům stačí napsat že do organizace chcou. Podmínky jsou jasné: Měli by jste mít hollowa. Jestli jej nemáte pak se musíte snažit přemluvit Vizárdy abyste hollow síly získali.
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Saito

Saito


Poèet pøíspìvkù : 40
Join date : 03. 02. 13
Location : Doma:P

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeMon Mar 18, 2013 8:53 pm

Kazuki Shikimori

Po chvilce jsme dorazili k jedné staré budově. Působila celkem tajemně, ale ta šílená holka vypadala, že už tu byla hodněkrát. "Takže..? Co tu dělám?" Měl jsem naprosto nepřítomný výraz a přemýšlel jsem o tom, jestli si nemám znovu vyndat MP4. "Počkej, neříkala jsi něco o duševním tlaku? Nejsi náhodou.. hm, z Visored?" Zeptal jsem se jí a sundal si z hlavy kapucu.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeTue Mar 19, 2013 3:07 pm

NPC; Sarugaki Hiyori

Páni, přemýšlí ti to fakt rychle, plešoune, rejpla jsem do něj a štrádovala si to dovnitř budovy. Přesně tak, jsem Vizard.
Otočila jsem se a provokativně jsem si ho prohlížela. Nemysli si, že jsi nějakej chudák. Všichni, co tu jsou prožili něco podobného jako ty a taky se nelitujem.
Zdál se mi ale nějakej povadlej. He? Co tě žere? podívala jsem se na něj nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Sponsored content





Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Základna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Hlavní Základna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Get over here! :: Hra :: Organizace Visored (Vizárdi)-
Přejdi na: