Get over here!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Get over here!

The Best forum that has ever existed
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningová oblast

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeThu Mar 07, 2013 8:11 pm

Středně velké zastřešené parkoviště. Dosti velké na to aby se zde udál pořádný boj!
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeThu Mar 07, 2013 8:15 pm

Midou Midnight

Dotáhl jsem ty dvě na místo kde jsem dříve hodně trénoval. Bylo to poznat... přeci jen jsem za sebou nechal několik spálených míst.
Sayu jsem nechal stát u vchodu a Erin jsem ukázal ať se postaví do středu místnosti.
Hááá~ měla by jsi tomu dát své vše. Nech se ovládnout svojí temnotou! Nech jí ovládnout tvé tělo a tvojí mysl... a pak jí roztrhej zevnitř. Budeš muset svému fullbringu ukázat kdo je pán! Teplota v místnosti začala znatelně stoupat. Měla by jsi rychle začít. Hehehe~
Návrat nahoru Goto down
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeThu Mar 07, 2013 8:19 pm

Saya

Midou na to šel přímou cestou bez jakýchkoli odboček nebo složitostí jako vždy. Hey... nenech se moc unést. Jak jsem řekla, rozhodně je silná... ale rozhodně je stále daleko od tvých schopností! Nezraň jí! Pak jsem se otočila na Erin. Promiň... sotva jsi se vrátila a hned se děje něco takového... nerada to přiznávám ale Midou má pravdu. Musíš se nechat tou silou pohltit a pak nad ní vyhrát ve své duši. Jedině tak můžeš zkrotit druhotný fullbring. Raději jsem si stoupla trochu dál a začala jsem doufat. Nepřežeň to Midou... hodně štěstí Erin. Drž se.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeThu Mar 07, 2013 9:08 pm

Tainaka Erin

Stoupla jsem si doprostřed, přesně jak Midou naznačil. Dej toho své vše? He? trochu nechápavě jsem na něj koukala. No tak, neslyšelas toho alfa-samce?! vřeštila uvnitř mě démonka.
Akuma Tenshi...
Spoiler:
Tseh. Takže kde je problém? odsekla jsem a otráveně mávla křídly.
Kruci, sklapni! snažila jsem se ji okřiknout. Mysli na to, že tohle je moje tělo a sebemenší blbou poznámkou můžeš Midoua vyprovokovat k tomu, aby mě uflamboval!
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeFri Mar 08, 2013 2:26 pm

Midou Midnight

Se stoupající teplotou tu začínalo být opravdu vedro. Problém. Vypadá to... že se nechceš poslouchat svého vlastníka. Fullbring je od toho aby sloužil... ne dominoval! V ruce se my objevil stříbrný zapalovač tak rychle že nikdo nepostřehl odkud jsem jej vlastně vytáhl. Purgatory Flame! V tom momentě se na několika místech parkoviště objevily četné plameny. Nemusíš se držet zpátky. Není tu cesta jak by ses mohla držet zpátky!! Znič nebo buď zničena!!!
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeFri Mar 08, 2013 7:55 pm

Tainaka Erin

Jo tak ty to rád takhle, jo? pronesla temnota, která zrovna ovládala mé tělo.
Má maličkost se zdravím rozumem, zavřená uvnitř schránky, se snažila vyplout na povrch. Přesně tak! Máš poslouchat, ne si dělat, co chceš!
Démonka si mě vyslechla, ale nijak nereagovala. Ignorovala mě. To mě... nezajímá! vrhla po Midouvi černé peří. Pokud mám přežít, tak musím použít sílu. Síla tebe samotné mě akorát omezuje! vykřikla trochu psychopaticky a ušklíbla se. I když mluvila nahlas, věděla jsem, že mluví ke mně.
Černá pírka stále letěla vzduchem. Měla jsem strach. Ne proto, že by nade mnou to zlo mohlo naprosto převzít kontrolu. Ani proto, že bych nějak ublížila Midouvi. Ten můj útok odrazí. Je silný. Ale ta pírka vybuchují. Nechci, aby se jí něco stalo. Sayo! vyjekla jsem. Najednou jsem se necítila jako duše poletující uvnitř někoho, kdo mě ovládá. To já ovládala své tělo. A to jsem byla v téhle formě. Navíc jsem se z ní neproměnila zpět.
Cítila jsem sílu. Trochu jinou, než v té první podobě. Nevěděla jsem, co udělat teď.
Padej, ty nádhero slaboučká! okřikovala mě démonka. Vzpírala se. Ucítila jsem strašný nátlak. Co to..?!
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeFri Mar 08, 2013 8:04 pm

Midou Midnight

Ghááá-- černá pírka mohla být výbušná ale pokud neexistovala tak zde nebylo nic co by mohlo vybouchnout. Jakmile se dostali do vzdálenosti 6 metrů ode mě tak prostě zmizely. Člověk se musel pořádně soustředit aby uviděl co se vlastně stalo. Pírka jednoduše shořela, ale plamen byl tak horký že se to stalo tak rychle že to bylo téměř nepostřehnutelné. Copak? Voláš svojí kamarádku?! Takže to je to co jí pomáhá. Omega Blaze! Malá ohnivá koule velikosti dětské ruky letěla přímo proti Saye. Neměl jí však zasáhnout. Z Erinina pohledu to tak však nevypadalo.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeFri Mar 08, 2013 8:39 pm

Tainaka Erin

Pírka rázem zmizela. To mi ale nijak nevadilo, přeci jen jsem s Midouem nechtěla bojovat. Ale... Zaútočil na ní? Ruplo mu v bedně?!
Poslala jsem proti němu další várku pírek a doufala, že se dvě síly střetnou a neutralizují. Pro jistotu jsem si před Sayu stoupla. Ano, není slabá. Dokáže se bránit, ale... Chci ji chránit.
S trochu nahněvaným výrazem jsem se na něj koukala. Co to má znamenat?
He~. Pust mě na něj. Jak vidíš, nijak nezáleží na tom, jestli bojuješ ty nebo já...
Sklapni...
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeFri Mar 08, 2013 8:48 pm

--battle message----
pírka a ohnivá koule se srazily a opravdu se neutralizovali. I když to nejspíše bylo díky Midouově vůli která nenechala jeho útok pokračovat.

Midou Midnight
Pokud by Erin byla stále pod kontrolou svého fullbringu tak by Sayu neochraňovala. To však nebyl problém... měl jsem pocit že kdyby tu Saya nebyla tak se nic nezmění. Pokud jsme toto měli vyřešit tak svoje schopnosti musí ovládnout i když je v boji sama. Hoř do křupaváááááááááááááá-- Zhruba dvoumetrová ohnivá koule vzala své místo přede mnou a vypálila na Erin. Po chvilce se však změnila na několik menších útoků které byli jednotlivě velice slabé. Pointa útoku však byla ta že když mě přes velký útok neviděla tak jsem se pomocí schopností fullbringerů dostal za Sayu a dostal jí ven z budovy a rychle se vrátil. Buď hodná kočička a zůstaň venku.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeFri Mar 08, 2013 9:48 pm

Tainaka Erin

Co blázní? Snad už jsem nad tím kontrolu získala, ne?
Tak "získala" říkáš... ozval se otrávený hlas.
Na menší útoky jsem zvou poslala pírka a zároveň se snažila bojovat sama se sebou uvnitř.
Zdálo se, že Midou odnesl Sayu ven. V tom mě zase přerušil ten hlas. Ukaž mi, že mě máš pod kontrolou a pak tě možná začnu poslouchat.
Měla jsem toho akorát tak po krk. Psychicky jsem to moc neunášela. Navíc zápolit sama se sebou a k tomu ještě odrážet techniku, která se rozprskne na mnoho dalších není žádnej med.
Dost! byla jsem z toho vyčerpaná. Chytla jsem se za hlavu a klekla si.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 6:53 am

Midou Midnight

Co? Tohle je... vše co dokážeš?! Zbytek útoku který se Erin nepodařilo odrazit zmizel když se chytla za hlavu a klekla si. Myslel jsem si že máš víc odhodlání. Ne... měla by jsi ho mít... a já ho z tebe vytáhnu! Rozběhl jsem se k ní a kopem jí dostal do vzduchu. To si tu prostě jen tak dřepneš a budeš se litovat? Další úder do obličeje jí odhodil kousek dozadu. Ještě před chvílí to vypadalo, že chceš svojí kamarádku ochránit.. kdyby tu stále byla tak by jsi v tom selhala! Další úder do břicha. Roztrhej svojí duši, znič své tělo, dožeň se na každý svůj limit! Ukaž my a té své schopnosti že to myslíš vážně! Pokud to neuděláš tak nebudeš trpět jenom ty, ale i ta tvoje drahá kamarádka Saya! Kdo se vzdává hned na začátku boje?! Žádný z úderů který jsem dosud provedl nebyl nijak extra silný ale nyní jsem jí praštil dost silně na to aby jí to srazilo na zem.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 8:00 am

Tainaka Erin

Dostávala jsem od Midoua pořádně za vyučenou. Ksakru... "Tohle je vše, co dokážeš?" Ne... Myslel jsem, že máš víc odhodlání! Ještě před chvílí to vypadalo, že chceš chránit svojí kamarádku! Tyhle věty se mi pořád přehrávaly v hlavě. Má pravdu... ...bude trpět i tvá kamarádka Saya!
Každou chvílí jsem dostala pěstí nebo mě nakpnul.
Kdo se vzdává hned na začátku souboje?! Padla jsem k zemi a trochu se vyděsila. Já... nesmím...
Posbírala jsem se a zběžně si otřela pusu. Nevzdávám se, řekla jsem tentokrát s tváří plnou odhodlání.
Bejt tebou, tak to vzdam, holka. Nemáš jedinou šanci. Ani proti mě. Můžu tě ovládnout kdy se mi zachce.
Nevzdám se. Ani náhodou. A krom toho... nemůžeš. Já jsem tady ta, co ti dává rozkazy, je ti to jasný?!
Démonce nějak sklaplo... Tak, jdeme na to.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 10:59 am

Midou Midnight

Trochu jsem si odstoupil a usmál se nad její novou dávkou odhodlání. Čím více síly použije, tím těžší bude kontrolovat vlastní síly. Pokud opravdu chce získat plnou kontrolu nad svými schopnostmi tak bude muset použít vše co má. Hah! Všude okolo mého těla se objevily plameny jejichž teplota dosahovala neuvěřitelných hodnot. Pokud mě chceš opravdu přesvědčit, že dokážeš přežít... tak se prober! Vše co dokážeš... ty tvoje ubohé pocity o přátelství... změň vše na zničující sílu! Destrukce, zkáza, ničení, hyáááhahahaha!
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 12:04 pm

Tainaka Erin

Vypustila jsem reiatsu. Neměl to být útok, spíš taková bezvýznamná výhružka, možná důkaz toho, že mám opravdu v plánu přežít.
Ubohé? zopakovala jsem část jeho věty, která mi utkvěla v hlavě. Rty se mi zvlnily v ironický úsměv. Nevím, jak na tom jsi s minulostí, ani tě ještě pořádně neznám. Takže tě nebudu soudit. Ale slovo "ubohý" s přátelstvím laskavě nespojuj! Pro mně přátelství hodně znamená, aspoň odteď ano.
Vyřítila jsem se směrem k němu a poslala proti němu pírka.


Naposledy upravil Juicy dne Sat Mar 09, 2013 12:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 12:37 pm

Midou Midnight

Něco my problesklo hlavou a také jsem se ironicky usmál. Možná máš pravdu. Je tu jedna věc... pírka zmizela ve víru ohně a já stál hned před Erin. V zájmu ochránit přítele... je lehčí zabíjet. Pěst se my obalila v plamenech a já se napřáhl. První úder který měl za účel zranit mého nepřítele. Hoooř!


Naposledy upravil Húra dne Sat Mar 09, 2013 12:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 12:49 pm

Tainaka Erin

Dostala jsem pořádnou ránu ohnivou koulí, až mě to odhodilo na nejbližší zeď. Zhluboka jsem dýchala a snažila se vstát.
Sám víš, že je naprosto nemožné, abych tě zabila, uskočila jsem. Moje útoky neměly nejmenší smysl. Všechna pírka spálil, jakmile se dostaly do jeho blízkosti. A upřímně. Nezabila bych tě, ani kdybych měla možnost.
Tohle je zbytečné. Nesahám mu ani po paty. Nedokážu s ním bojovat, maximálně se uhýbat.
Jinak řečeno... neskončíme, dokud se nerozhodne skončit Midou. Nebo dokud mě nezabije, jestli to má v plánu...
Stiskla jsem pěst. Musím něco udělat...
Rozhodla jsem se riskovat. Vyběhla jsem k němu opravdu blízko. Vzdálenost mezi námi byla dost malá. Přesně v tu chvíli jsem mávla křídly a vypustila další pírka. Moje šance, že to vyjde, je opravdu malá...
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 1:16 pm

Midou Midnight

. . . Nechal jsem Erin přiblížit jak moc jen chtěla. Černá pírka... jejich význam byl v tom že fungovali jako projektily a následně jako bomby. Ze vzdálenosti v jaké byla to bylo jasné. Stejná a přesto jiná. V hlavě my proběhlo několik vzpomínek jak pro mě mojí kamarádi bojovali a nakonec zaplatili životem. Vypadalo to že to nakonec Erin zvládla.
Celou budovou se prohnala obrovská rána a Erin byla sražena k zemi. Krom lehkých škrábanců však nebyla nijak zraněna. Před ní stál Midou s kompletně spálenou rukou. Nejspíše v ní vytvořil ohnivou kouli a nechal jí explodovat. Pokud chceš zůstat se Sayou tak se nenechej svojí silou znovu ovládnout. Byla by to jen otázka času než by jsi jí sama zranila. Veškeré plameny pominuly a teplota se vrátila do normálu.
Ale pamatuj si... jednoho dne budeš toto rozhodnutí muset udělat. Zabít nebo být zabita. A pak budeš stejná jako já. S těmito jsem se rozešel ke dveřím. Ani smích, ani slzy. Jen bezvýrazná tvář.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 1:33 pm

Tainaka Erin

Na vteřinu jsem si myslela, že ho alespoň překvapím. Ale ne. Srazil mě k zemi jako nic.
Když mi předhodil myšlenku o tom, že bych mohla Saye ublížit, kdybych nebyla schopne ovládat sebe samou, trochu jsem se zhrozila. Nechtěla bych jí nijak zranit...
Byla jsem děsně vysílená. Pořád jsem tam jen tak ležela a přemýšlela.
Midou odešel.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 1:37 pm

Saya

Midou konečně vyšel což značilo konec boje. Kompletně jsem jej ignorovala a vběhla jsem dovnitř. . . .! Rychle jsem si všimla Erin která ležela na zemi. Rychle jsem k ní doběhla a klekla si k ní. Jsi v pořádku? Nevypadáš zrovna nejlépe... a to jsem mu říkala ať se nenechá unést! Její zranění naštěstí nevypadala nijak špatně. S regenerací jakou mají lidé jako my bude nejspíše vše zahojeno do zítřejšího dne. Můžeš vstát?
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 1:45 pm

Tainaka Erin

Myslela jsem si, že tam ještě nějakou chvíli zůstanu a zdřímnu si. Najednou ale přiběhla Saya. To byla hodně lepší varianta, než tam pochrupovat a přemýšlet nad nesmrtelností chrousta.
Saya-neechan, usmála jsem se na ní trochu připitoměle. Zvládla jsem to... zavírala se mi víčka únavou.
Snažila jsem se ale vzchopit. Zavrtěla jsem hlavou a snažila se vstát. Jak vidíš... celkem to jde, udržovala jsem si úsměv, ačkoliv ta malá zranění pěkně pálila.
Postavila jsem se na nohy. Ale hned jsem ztratila rovnováhu.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitimeSat Mar 09, 2013 1:52 pm

Saya

Sledovala jsem jak se Erin snaží postavit ale bylo jasné jak to dopadne. Když zavrávorala tak jsem jí nechala spadnout na moje záda. Drž se pevně... odnesu tě zpátky. Opravdu s Erin poblíž jsem si nemohla pomoct, prostě jsem se cítila jako starší sestra. Zvládla... to je jeden problém. S Erin na zádech jsem se vydala zpátky do základny.

>>> hlavní základna
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová oblast Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová oblast   Tréningová oblast I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová oblast
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Get over here! :: Hra :: Organizace Xcution (Fullbringeři)-
Přejdi na: