Get over here!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Get over here!

The Best forum that has ever existed
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Základna

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 7:27 pm

Fullbringeři jsou lidé kteří se narodili se zvláštními schopnostmi, které velice připomínají hollow. Jsou však i někteří, kteří fullbring získali i během života. Původ fullbringu: Fullbring se původně rozšířil tím, že hollow útočí na lidi a lidé pak adaptovali jejich schopnosti. Požadavky k Xcution: Pokud chcete Xcution tak napište že k ním chcete. Potřebujete mít však předmět který je vám velmi drahý!
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 7:43 pm

Tainaka Erin

Procházela jsem kolem nějaké budovy. Nezdála by se mi divná, kdybych z ní necítila tolik reiatsu. Začalo mě zajímat, co - nebo spíš kdo - tam je. Bezmyšlenkovitě jsem do ní vstoupila a začala ji prozkoumávat.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 8:04 pm

Midou Midnight

Skrz pár rozbitých oken do místnosti pronikalo dovnitř spoustu hluku projíždějících aut a lidí kteří spolu mluvili. Spousta nesmyslů které normální lidé normálně používali. Netrvalo však dlouho a jeden po druhém začali odcházet domů. Byl večer a slunce pomalu zapadalo. Znamení toho že když půjdu ven tak mě nebude obtěžovat žádný otravný slunečný svit. Přehodil jsem si kapuci přes hlavu a vydal jsem se směrem ke dveřím. Ty se však těsně přede mnou otevřely aniž bych se jich dotknul a v nich stála dívka která do mě ve spěchu málem narazila.
S pohledem na ní se my v obličeji objevil jákýsi výraz štěstí. Jelikož bylo jedno mé oko zakryté vlasy tak jsem jí sledoval tím druhým opravdu probodavým pohledem. Přeci jen se nestávalo aby oběť přišla k lovci sama. I když její reiatsu bylo znatelně větší než u normálního člověka a tudíž jsem s kremací trochu váhal a jen jsem na ní zíral.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 8:42 pm

Tainaka Erin

Někoho jsem ve dveřích srazila. Sakra... Tvářil se trochu jako psychopat. Nevěděla jsem, co hodlá udělat. Došlo mi, že byla chyba sem jen tak vletět, aniž bych si něco promyslela.
Každopádně už nebylo cesty zpět. To reiatsu... Kdo jsi? Tahle dvě poslední slova by spíš měla patřit mě, jelikož to já jsem byla na cizím území. Ale i tak jsem byla zvědavá a ať už bude následovat cokoli, není možnost, jak odsuď zmizet.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSat Mar 02, 2013 9:28 pm

Midou Midnight

Nakonec jsem měl pravdu. Její reiatsu opravdu nepatřilo normálnímu člověku. Kdyby ano tak by nebyla schopná vyslovit takovouto otázku. Na tváři se my objevil vskutku psychopatický úsměv. Ghhh... hahaha... Hyahahahaha! Krátky šílený smích již mohl dívce částečně prozradit kdo jsem.
Heh? Takže je nezabili všechny.. ne.. ty jsi.. nová! Hyáááhahahaha! Byl jsem neskutečně šťastný. Ani jsem sám nevěděl jestli to bylo protože jsem potkal člověka který měl pravděpodobně nelidské schopnosti nebo protože přede mnou stála bezbranná oběť.
Ztracená kočička... nemá obojek. Neznám její jméno...
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 9:13 am

Tainaka Erin

Místo odpovědi na mou otázku se ozval jen další šílený výkřik do tmy, na který jsem mu stejně nedokázala ni říct. Absolutně jsem totiž netušila, o čem mluví. Hádám, že se budu muset představit první. Jsem Tainaka Erin.
V jeho tváři zůstával stále ten samý výraz, jen se s tím smísil ještě nějaký šťastný úsměv. Čekala jsem, co udělá dál.
Cítila jsem z jeho strany čím dál více reiatsu. V takové míře, jako jsem nikdy ořed tím u nikoho jiného necítila. Tak kdo k čertu jsi?...
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 11:53 am

Midou Midnight

Nevypadala že by se snažila utéct. Chtěla vědět kdo jsem já. Já...
V ten moment se kousek od vchodu objevili 3 osoby. Vypadalo to na nějaké gangstery kteří hledali potíže. A netrvalo dlouho než si Erin všimli.
Midou se stáhl do s stínů místnosti.

Gangster A
Hóó, podívejte chlapy! Tahle holčička vypadá ztraceně... co takhle jí pomoct? Haha!

Gangster B
Máš pravdu brácho. Ale naše služby nejsou zadarmo... bude muset zaplatit heh.

Gangster C vytáhl z kapsy boxer kdyby se náhodou snažila bránit a nyní stáli okolo ní s nechutným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 12:12 pm

Tainaka Erin

Ten, jež se mi nepředstavil, někam zmizel. Místo něj se přede mnou objevili tři týpci s dost úchylnými úsměvy.
Pomoct? tázala jsem se, abych se ujistila, že jsem slyšela dobře.
Z těchto lidí jsem necítila nějakou zvláštní sílu. Nemůžu s nimi ale normálně bojovat. Přeci jen jsou po fyzické stránce silnější než já, pokud neaktivuji své schopnosti. Nakonec jsem si to ale rozmyslela. Nezabiju je... Nepoužiju na ně svou ďábelskou formu...
Vypustila jsem trochu svého reiatsu. Byl to takový malý výhružný signál. Junjou Tenshi...
Spoiler:
Vlasy se mi zbarvily do světlejší barvy, na zádech mi narostla křídla a mé tělo obmotaly hedvábné bílé stuhy.
Takhle jsem mohla jen léčit a uspávat. A právě tu druhou variantu jsem hodlala použít. Spustila jsem na ně svá pírka a doufala, že nebudu muset použít nic jiného.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 12:26 pm

--Battle message----

Gangster A a B měli zjevně sami dosti nízké reiatsu takže pírka prakticky ani neviděli a byli omámení tvojí změnou vzhledu což způsobila že v panice do pírek sami narazili a okamžitě spadli na zem.
Gangster C na tom však byl jinak. Nějakým zázrakem dokázal překonat strach, paniku nebo cokoli jiného co cítil a navíc se mu podařilo vyhnout se pírkům a rozběhl se proti tobě s tím svým boxerem. To se však za ním objevil od "od nikud" Midou a ty jsi mohla uvidět jakýsi stříbrný záblesk.
Bylo by opravdu špatné kdyby se tohoto zúčastnil nůž, ale Gangster C pouze spadl na zem v bezvědomí s téměř kompletně spáleným trikem.

Midou Midnight

Po té co jsem sundal posledního nepřítele jsem jen s neutrálním výrazem zíral na dívku která nyní moc člověka nepřipomínala. Netrvalo dlouho a rozešel jsem se směrem k ní nechávajíc gangstery na zemi. Prošel jsem však jen okolo ní a můj výraz se změnil na stejný jako předtím. Toulavá kočička má drápky. Pokud venku dokáže přežít sama... možná mě může následovat. Pro dnešek jsem zavrhl své plány a vrátil jsem se zpátky do budovy. Jestli mě bude ta holka následovat je už jen její věc i když my instinkt napovídal že po té co uviděla to asi jen tak nenechá být.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 1:21 pm

Tainaka Erin

Dva z nich omdleli už jen kvůli tomu, že viděli má křídla. Třetí se nějaým záhadným způsobem nenechal vyděsit, ani zasáhnout peřím a rozběhl se proti mně. Už jsem se chtěla proměnit do druhé formy a nadobro ho umlčet. Aspoň to chtěla dělat má ďábelská stránka. Najednou ho ale něco sežehlo.
Nepředstavený se vrátil zpět. Chvíli si mě prohlížel, prošel okolo a něco mi řekl. Následovat...
Ano, půjdu s ním. Nemám místo, kam bych se mohla vrátit. Nemám pro koho žít.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 1:40 pm

Místnost sama o sobě nevypadala tak špatně. lehce poškozené zdi by měli ještě několik let vydržet a rozbitá okna by nebyl problém nahradit kdyby se o to někdo zajímal. Byli zde schody do druhého patra, ale ty byli blokovány několika dřevěnými prkny a intuice ti říkala že jít nahoru by stejně nebyl nejlepší nápad. Až na jeden ohořelí dřevěný stůl, dvě židle a něco co připomínalo spací pytel tu nebylo téměř nic.

Midou Midnight

. . . posadil jsem se na jednu z židlí a opět se zadíval na Erin. Vítej... v tom co zbylo z Xcution! Skupina osob... lidí s nelidskými schopnostmi jako ty. Jaká smůůůůlááá-- Gaia je všechny ulovila. Už se blížil čas kdy se normálně vracela. Neměl jsem potřebu říkat si vůdce a starat se o někoho. Ty jsi... opravdu jen toulavá kočka! Nemám pravdu? Stejně jako já... a ona...


Naposledy upravil Húra dne Sun Mar 03, 2013 2:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 1:44 pm

Saya

Po dalším dlouhém dni hledání jsem se konečně vracela. Nebyla jsem si uplně jistá jestli se sem vracím ráda nebo ne. Přeci jen tu nebylo skoro nic. Doufám že s tím něco uděláme.
První věc kterou jsem uviděla byli však tři osoby ležící na zemi. Z nějakého důvodu dva z nich spali, ale třetí byl popálený což my napovědělo co se stalo. Rychle jsem vběhla dovnitř kde však byla osoba kterou jsem nikdy neviděla. Eh? Můj pohled se na ní zastavil na několik dlouhých sekund. Stála tu a před ní byl seděl Midou se svým obvyklým hrůzostrašným výrazem. Ale dnes byl trochu jiný... klidnější. Kdo jsi...?
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 1:50 pm

Tainaka Erin

Šla jsem za ním. Interiér by nevypadal až tak špatně, kdyby vše nebylo tak zchátralé. Kousek ode mě byly schody, které vedly k dalšímu patru. Něco mi říkalo, ať raději ani nedumám nad tím, co by tam mohlo být.
Chápu, je víc takových jako já, pronesla jsem a zamyslela se.
Něco si tam pro sebe říkal a poté promluvil na mě. Už od chvíle, co mě viděl o mně mluvil jako o zatoulané kočce. Ale měl pravdu. Jsem zatoulaná. Nemám, co dělat.
Takže tohle má být nějaká organizace? v tom někdo vtrhl do místnosti.
Tainaka Erin, řekla jsem pohotově.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 2:16 pm

Saya

Tainaka Erin... nikdy jsem to jméno neslyšela. Ale ti dva spáči před vchodem my napověděli. Kdyby s nimi bojoval Midou tak by byli všichni stejní, ale popálený byl pouze jeden. Pokusila jsem se střást ze sebe všechno překvapení a nasadit vážný pohled. Myslím že je to jisté když tu stojíš před ním... a jsi nezraněná... na chvíli jsem se zastavila protože bylo opravdu neobvyklé když Midou nechal někoho stát v jeho blízkosti. Ty jsi... fullbringer?
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 2:21 pm

Midou Midnight

Přesně jak jsem očekával. Další toulavá kočka se dostavila. Ne... ta už se tolik netoulá. S těmito myšlenkami jsem přejel pohledem po tom roztrhaném spacím pytli. V každém případě jsem prozatím zůstal zticha. Opravdu jsem nesnášel když došlo na argumenty s touhle holkou.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 3:51 pm

Tainaka Erin

Vážně netuším co slovo 'Fullbringer' znamená, ale jestli to má něco společného s tím, že mám divné schopnosti, pak má odpověď zní: Ano.
V hlavě mi uvízla věta: "Myslím že je to jisté když tu stojíš před ním... a jsi nezraněná..." Zní to, jako kdyby ten podivín vraždil obyčejné lidi na potkání.
Stále jsem nevěděla, o co tu jde a doufala, že mi to někdo konečně osvětlí.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 3:58 pm

Saya

S menším oddechnutím jsem pohledem přešla z Erin na Midoua. Nejevil žádné známky odporu, nebo jsem alespoň žádné neviděla. Huh... dobře. Ale je tu ještě jedna věc. Co tady děláš tak pozdě? Už je skoro noc, někdo jako ty by měl být už dávno doma! Tato slovo od někoho jako jsem já nejspíše zněla směšně jelikož nevypadala že je věkem tak daleko ode mě samotné. Tohle také ale byla poměrně nebezpečná část města. Opravdu je fullbringer a zcela jistě by se o sebe dokázala postarat ale nová legenda o malé holce se zvláštními schopnostmi je to poslední co tu chceme.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 4:07 pm

Tainaka Erin

Nemám domov, navázala jsem na její řeč. Jsem tady, na místě, kde jsou tací, jako jsem já. Nebo mám snad odejít?
V klidu bych mohla odejít a žít tak, jak jsem žila doteď. Ale proč bych to dělala? Mám možnost být s nimi. Nemyslím to tak, že by mi měli hlídat záda, dávat na mě pořád pozor. To ne.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 4:14 pm

Saya

Ovšem. Její odpověď my mohla být jasná ještě před tím než jí vyslovila. Přeci jen každý z nás na tom byl stejně. Já i Erin. A jsem si jistá že Midou je na tom stejně i když my nikdy nic neřekl. Také ho neznám nijak extra dlouho. Chápu... snažit se někam jít v tuhle dobu by mohlo být nebezpečné kdyby jsi šla sama. Takže myslím že se k nám můžeš prozatím přidat... že Midou? Pravda... jsme Gaia... nebo Xcution? Vše co jsem prozatím z Midou dokázala o jeho minulosti dostat. To on je zodpovědný za to že jsme tu jen my dva a nyní se k nám hodlá přidat další člen. Trochu jsem se ale obávala kde bude Erin spát.
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 4:16 pm

Midou Midnight

Znuděně jsem vstal a prošel jsem okolo těchto dvou směrem ke dveřím. Říkej si tomu jak chceš. Dávám ti právo druhého člena. bez cíle jako každý jiný večer jsem se vydal do města na které padala tma. Stává se to tu čím dál živější... jaká otrava.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 4:25 pm

Tainaka Erin

Nebezpečné... tohle zrovna můj problém nebyl. Být někde sama, jít někam sama. Byla jsem na samotu zvyklá.
Právě jsem byla napůl přijata do téhle organizace. I když Midou - nebo jak se to jmenuje - z toho asi moc velkou radost neměl. Asi pro něj jsem jen přítěž.
Midou odešel. Zůstala jsem tam sama s tou holkou. Takže... kdo jsi? prolomila jsem to trapné ticho.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 4:35 pm

Saya

Midou vskutku žádné námitky neměl. To znamená že jí musel vidět jako dosti kvalifikovanou na to přežít. Ale z nějakého důvodu Erin vypadala že jí něco trápí. V této situaci to mohlo být jen jedno, ale to už mě z přemýšlení vytrhla její otázka. Ah pravda, moje jméno je Saya. Saya Tokido... těší mě. Stejně jako ty nemám žádný jiný domov než toto... a neboj. I když Midou vypadal trochu otráveně... to je jak se normálně chová. Asi je trochu drzé se takto zeptat ale... jaký je tvůj fullbring? Myslím tu schopnost kterou normální lidé nemají.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 4:44 pm

Tainaka Erin

Už jsem myslela, že se konverzace nijak nehne, ale dívka mi hned po tom, jak se představila řekla pár věcí. Byla jsem hned o něco klidnější.
Můj fullbring? Není to drzé, nemám s tím problém, usmála jsem se. Takže ho chceš vidět? Vlastně 'je'... dodala jsem v duchu. Můj fullbring má totiž dvě formy.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 4:48 pm

Saya

Vypadá to že nová členka není špatná osoba. I když to co řekla mě trochu zaskočilo. U..ukázat... jistě... pokud to není nic destruktivního. Byl by opravdu problém kdyby měla schopnost jako Midou a vypustila jí tady... v tomhle městě není moc opuštěných domů kde bychom se mohli skrývat. Po tomhle také asi bude chtít vidět můj fullbring... snad jí moc neodradí.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitimeSun Mar 03, 2013 5:15 pm

Tainaka Erin

Ne tak destruktivní jako... Eh, to je jedno, podrbala jsem se za hlavou a připitoměle se žulila.
Junjou Tenshi,
Spoiler:
předvedla jsem první formu. Mávla jsem křídly. Akuma Tenshi.
Spoiler:
Vážně nebyl dobrý nápad tohle dělat. V téhle formě jsem se moc nedokázala ovládat a moje druhá stránka vyplula na povrch. Pfu~. Tohle teda neni zrovna dvakrát luxusní bejvák, sis. Ale to, že ten šéfík je celkem kus se musí nechat. Muhehe~.
Kruci!... okřikla jsem se v duchu a deaktivovala jsem fullbring.
Trapas, zrudla jsem a kopla do malého kamínku.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Sponsored content





Hlavní Základna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Základna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Hlavní Základna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Get over here! :: Hra :: Organizace Xcution (Fullbringeři)-
Přejdi na: