Get over here!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Get over here!

The Best forum that has ever existed
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlavní Základna

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 6:43 pm

Tainaka Erin

O-o-om... Na chvíli jsem se zamyslela. Ten kluk možná nebyl až tak špatný, jak jsem myslela. I když mi předtím neodpověděl, dala jsem mu druhou šanci. Možná, že jsem poprvé nemluvila dost nahlas... vstala jsem z pohovky a zamířila k němu. Yusuki Kantarou? Takže... Kantarou-kun? Bude ti vyhovovat, když ti tak budu říkat? tázala jsem se. Já jsem Tainaka Erin, pousmála jsem se a podala mu ruku. Můžeš mi říkat "Erin" nebo jak chceš.
Em, no nevím. Můžeš si vybrat, Saya-nee... Mně je to jedno, hlavně, když bude zábava, zazubila jsem se. Máš se mnou dost starostí, takže privilegium na rozhodování o tom, kam půjdeme, máš ty, dodala jsem a stále přitom měla ten připitomělý výraz v tváři.
Očima jsem bloudila po místnosti. Nakonec mi zrak padl na rozvaleného Midoua. Ty s námi půjdeš tentokrát taky! ukázala jsem na něj. Vzhledem k tomu, kde všude se touláš a co po nocích děláš, bychom tě měli mít pod dohledem, řekla jsem s naprostým přesvědčením. Pak mi došlo, jaká kravina mi to vylítla z pusy. Chci říct... em... proč jsem něco takovýho vůbec upustila? mumlala jsem a sama sobě pokládala otázku. No... já... vlastně... um... nech to být... ukončila jsem svůj velice smysluplný proslov a chtěla jít ven.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jun 27, 2013 7:55 pm

Saya

Kantarou huh... no jo teď když jej řekl... tak jej zmínil při boji s Tennoujim. Tohle však byla velice složitá situace. Midoua samozřejmě vůbec nezajímalo co se děje, Erin si byla nejistá a kdybych řekla ať to rozhodne náš noví člen tak by se to Erin nebo Midouovi také nemuselo líbit... Uhm... tak hádám, že zůstaneme u tvého původního nápadu s horkými prameny... pokud se nám tam Midou neutopí když by náhodou usnul. s tím jsem na něj koukla a zvědavě jsem naslouchala co řekne na Erinina slova, protože jí chytla vůdčí chvilka a až pak si uvědomila kdo Midou vlastně je.
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeTue Jul 02, 2013 12:28 pm

Kantarou

Nakonec to nebylo tak zlé, Erin se zdála být hodnější než jsem si předtím myslel. Najednou však Erin vstala a nevěděl jsem tak úplně co dělat, nebyl jsem na tyto momenty vůbec zvyklý a tak jsem prostě jen stál na místě. Jo, ta přezdívka bude v pohodě. Po té představila sama sebe a podal jsem ji taktéž ruku. Při tom jsem se docela červenal. Dobrá Erin, potěšení je na mé straně. Dál jsem radši mlčel, přecejen probírali plány organizace, a já do ní vůbec nepatřil.


Naposledy upravil AizenSosuke dne Wed Jul 10, 2013 9:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Jul 10, 2013 8:43 am

Midou Midnight

Převalil jsem se ze strany na stranu a mírně se na zemi protáhl. To nám kočička dosáhla vzdorového věku? Samozřejmě jsem myslel to jak Erin řekla že by na mě měla dohlédnout. Kdekoli jdete vy dvě dohromady... a pokud se přidá ještě ta krysa tak o zábavu bude postaráno. Sám jsem však nevěděl zda jít nebo ne. Onsen je prakticky na druhé straně města... hádám, že cesta tam je stejná jako bych bezcílně bloudil v noci. Nemohu si být jistý kdy jí mohu najít... S menším povzdechnutím jsem se zvedl a místo toho abych na podlaze ležel jsem na ní teď seděl. Dělejte si co chcete... i kdybych vám to měl zakázat tak to stejně porušíte.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Jul 10, 2013 11:31 am

Tainaka Erin


Překvapilo mě, že Saya upustila od té galerie a přistoupila na můj nápad s lázněmi. Připadalo mi to takové zvláštní. Em, um... dobře... přitakala jsem nejistě.
Zdá se, že jsem Kantaroua-kun svým chováním trochu vyvedla z míry... pozorovala jsem ho a usmála se nad tím.
Při poslouchání toho, co říkal Midou, jsem tak nějak zkameněla. Pravda, možná jsem to před tím trochu přehnala a on měl právo se ohradit, ale... mě trápilo něco úplně jiného. Zase s námi nechce jít... Nechce s námi ztrácet čas, protože...? zamyslela jsem se a myšlenkami zabrousila do ne moc vzdálené minulosti.
"Jaký to má smysl? Proč... proč skrýváš tolik tajemství?"
"Pořád tu není... nemohu jí najít! Někde se tu potuluje... určitě tu někde je! A já jí najdu..." Až doteď nechápu, proč mi odpověděl tak nejasně. I tak mě ale překvapil.
"Ta Margaret... máš jí rád? Chci to vědět, Midou!"
"Margaret? Žárlíš snad?"
Správně... Tenkrát jsem... Tenkrát jsem byla rozrušená a zmatená. Přesto mi to ale vrtá hlavou. Zvláště když hledá nějakou... holku. Nemůžu vystát jenom pomyšlení na to, že je tu nějaká, která pro něj něco znamená. Nebo se... mýlím?
Výmluvy, zareagovala jsem na Midouovu teorii o tom, že si dokážeme zábavu obstarat i sami. Midou, ty blbče... dívala jsem se do země během toho, co jsem mluvila. Pak už jsem se otočila k odchodu.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Jul 10, 2013 3:29 pm

Saya

Všechno vypadalo dobře... na pár chvil. Vypadalo to, že Erin naštvalo to co Midou řekl. Bylo to něco co pro něj bylo zcela typické a Erin tento typ věcí od něj slyšela již mnohokrát tak proč jí to tak vzalo? A i já jsem zkameněla když Midoua oslovila... Midou, ty blbče...
Na moment jsem měla husí kůži po celém těle, ale rychle jsem se vzpamatovala a pár rychlými kroky jsem se dostala k Erin a postavila se vedle ní. Děje se něco? Byla jsem si jistá, že tohle nebylo její normální chování. Také jsem se ještě rychle otočila na Kantaroua Vy jdete taky pane vymítači... nerada bych tě tu nechávala a tohle bude určitě dobrá šance jak se poznat lépe no ne? Pokud nás nehodláš šmírovat až budeme v šatnách nebo v koupeli...
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeWed Jul 10, 2013 9:50 pm

Kantarou

Jen jsem tak sledoval a poslouchal jejich diskuzi. Mohl jsem si všimnout, co je ve skutečnosti Midou zač. Heh, tenhle týpek se mi docela zamlouvá. Je sice hodně lenošnej a má hodně destruktivní nálady a chtivosti, ovšem je velmi silný. Prostě dobrá kombinace! Jen nevím co si o něm asi myslí ostatní.. Po té na mě promluvila Saya a zmínila se o té gag přezdívce z minula. Haa?!! Neříkejte mi že mě máte za klášterníka co je ghostbusterem!!
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 11, 2013 7:47 am

Midou Midnight



Názor Erin jsem vůbec neposlouchal, pouze jsem vstal ze země, opět se protáhl a začal jsem se prohrabovat v papírech na stole. Po chvíli jsem se však otočil a postavil jsem se za Erin která už prakticky stála ve dveřích. Na co čekáš... pokud nás hodláš vést tímto tempem tak tam nikdy nedojdeme... s menším úsměvem jsem se také podíval na Sayu a Kantaroua. Tohle místo se změnilo dříve než sem si to bych schopný uvědomit... myslím, že bude v pořádku nechat je užít si jeden nebo dva dny když pomyslím jaký osud na ně čeká.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 11, 2013 9:32 am

Tainaka Erin

No... Já... chystala jsem se Saye nějak vysvětlit důvod mého chování, ačkoliv ona už věděla, co pro mě jistý člověk... znamená. Už jsem za sebou pomalu chtěla zavřít dveře.
Najednou ale Midou stál za mnou. Z tónu jeho hlasu jsem poznala, že se pousmál. Ani jsem nepotřebovala vidět, jak se tváří. Mi-Mi-Midou~! Vyjekla jsem štěstím a skočila po něm, div jsem ho neudusila.
Spoiler:
Ya~y! Yay! Midou, ty jsi za poslední dobu fakt změknul! Kterej šaman tě očaroval? Musím mu poděkova~t, mektala jsem hlouposti a pořád ho mačkala.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitimeThu Jul 11, 2013 10:18 am

Saya

Midouovu reakci jsem opravdu nečekala. Ale Erininu ještě méně... upřímně... já bych si nikdy nedovolila udělat něco takového s tím jak Midoua znám. Tohle místo se opravdu změnilo... Zamumlala jsem si sama pro sebe s pomyšlením jak to bylo několik let pořád to stejné a s příchodem Erin se vše obrátilo naruby. Možná už by jste se taky ale mohly zvednout... Midou má pravdu. Pokud chceš jít do horkých pramenů tak se nesmíš válet tady Erin. Pak jsem se ještě podívala na Kantaroua protože by bylo nezdvořilé mu neodpovědět. Takže Kantarou bude stačit?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlavní Základna - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlavní Základna   Hlavní Základna - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hlavní Základna
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Hlavní Základna

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Get over here! :: Hra :: Organizace Xcution (Fullbringeři)-
Přejdi na: