Get over here!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Get over here!

The Best forum that has ever existed
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 [Xcution] Side story - Ghosts from past

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 3:06 pm

Erin, Saya a Kantarou jsou uzavřeni v duševním světě Tennoujiho a Tenmy... co se bude dít?
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 3:08 pm

Vskutku je těžké uvěřit... Už to mám Tenmo! Ty dvě holky... že by náhrada za nás dva?
Kantaroua si tak nějak nevšimly.
Opravdu si myslíte, že můžete být náhradou za nás? Co jste vůbec zač holčičky?
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 3:21 pm

Tainaka Erin

To má být... nějaký druh provokace? koukala jsem na ně nechápavě a nevyhla se tiku v oku. Midou by nikdy nenahradil nikoho, jen aby nebyl sám... vyloučila jsem jejich teorii a založila si ruce na prsa. Ne... on dokonce rád bývá sám... Myslím... Nadechla jsem se a začala přemýšlet. Ven teď asi nemůžeme, nevidím tu žádné dveře. Ale vážně se tu nechci zahazovat s přízraky minulosti. Nebo je to jen nějaká vymyšlená představa? Sen? Jsem schizofrenik? Z toho, jak mě to nebavilo mi na mozek přicházely blbosti. Zakroutila jsem hlavou a vyškrtla všechny ty plující myšlenky. Už jsem se vám představila, co chcete vědět víc?
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 3:26 pm

Saya

Tohle nevypadalo moc dobře. Nějak se nám podařilo tyhle dva přivést zpátky k životu... i když ne kompletně protože to vypadalo, že jsou to stále duchové... ale velice silní duchové. Tahle místnost bude něco jako Margaretina bariéra předpokládám... a jestli ano tak asi nebudeme moct ven dokud se těch duchů nezbavíme. Diplomacii jsem nechala na Erin a podívala se na kluka. Ty k tomu nic neřekneš? Prej to bylo poprvé co jsi viděl další lidi se speciálníma schopnostma... ale duchy jsi viděl už dříve? Jsi totiž dost klidný...
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 3:49 pm

Kantarou

Co bych měl k tomu říkat? S duchama mám zkušenosti. Promluvil jsem s pytlem chipsů na hlavě. A nejspíš to vypadá že ti dva mě nemůžou vidět... že bych měl proti nim strategickou výhodu? Nebo si mě prostě nevšimli jako bych tu nebyl?
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 3:56 pm

V momentě kdy Kantarou promluvil si jej konečně ti dva všimly. Hey! Ona je tam ještě nějaká další myš! Ignorujíc Tennoujiho prosím... Co chceme vědět? Nic vědět nepotřebujeme. Midou sem chodí sám... takže jediné co zde můžeme dělat je otestovat si vás. Zda jste opravdu hodni vstát po boku našeho vůdce. Vrátily jsme se... sice jen s částí našich sil, ale i tak budiž! Připravte se!

BOSS ENRAGED
TENNOUJI & TENMA

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:04 pm

Tainaka Erin

Hah... koukám, že oslovovat někoho jako zvíře mají ve zvyku i tihle dva... pozorovala jsem je zkoumavě. Midou sem chodí... Další věc, kterou jsem nevěděla. Konec konců, proč by nám o tom Midou říkal. To už je teď ale fuk. Máme se připravit? Na co? Boj? "Když se sejdou neústupné vůle s rozlišným přesvědčením, které se snaží uplatnit, jediným východiskem pro vyřešení nějaké situace je boj..." Vzpomněla jsem si na to, co jsem tenkrát řekla Margaret. Momentálně jsem nebyla o ničem přesvědčená a to mě ani k žádnému boji nepovede. Nemám důvod s vámi bojovat... oznámila jsem stroze. Ani kdyby to mělo být to vaše "otestování".
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:08 pm

Saya

S duchama máš zkušenosti hah? Tak nás odtud rychle dostaň pane vymítači... Mírně jsem se usmála nad tím jak Erin odpověděla. Hezký... ale pokud se nás pokusí roztrhat na kousky jako těch šest chudáků co tu leželo všude okolo... tak asi budeme muset bojovat zpátky. I když by bylo hezké kdyby se žádný boj nekonal, protože jsme byli ještě stále zraněné z boje s Margaret. Tohle už bylo asi až příliš na jeden večer...
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:10 pm

Kantarou

Jediný způsob jak se zbavit duchů je exorcismus nebo počkat až duchové samotní splní svůj úkol, kvůli kterému jsou na zemi, to je přeci jasné. Odpověděl jsem Sayi. Pak jsem se zadíval na ty dva duchy. Jen z části sil? A jaká je teda vaše pravá síla? Zeptal jsem se jich.
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:15 pm

Tennouji se podíval na Erin a sundal si svůj kabát. Objevila se zářící plešatá hlava... Ah chlape... tak tvrdohlavá! A ty chlapče... jsem rád že se ptáš... protože ta druhá holka má zjevně pravdu! Rewrite! Okolo Tennoujiho se objevila podivná aura a okamžitě vystartoval po Kantarouovi. Prolétl mezi Sayou a Erin jako by nic a zaútočil svojí pěstí mnohem větší silou než by měl být člověk schopen.
Tenma chvíli pozoroval Tennoujiho a pak si také sundal kápi. Na rozdíl od něj měl však alespoň hnědé vlasy kratšího sestřihu. Dokud tento prostor přetrvá tak jiné cesty není. Budete muset překonat naše... momentálně limitované schopnosti. Pojďte mojí pomocníci... Ze země najednou vylezli čtyři černí vlci. Byli však jiní než ti co žijí v přírodě... byli mnohem větší a na první pohled také silnější. Prakticky okamžitě vystartovali dva po Saye a dva po Erin.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:27 pm

Tainaka Erin

Nah... Exorcismus, jasně... Z jakýho kláštera přicházíš, mnichu? sjela jsem ho pohledem nedůvěřivě. Takže co? Máš tu nějakej růženec, křížek... nebo je zaženeš nějakýma básničkama? dodala jsem ironicky. Na takovýhle věci jsem totiž vážně nikdy nevěřila a stále jsem si nedokázala připustit, že tohle jsou duchové. Kolem mě se najednou prohnal jeden z nich a skočil po tom klukovi jakoby nic. S takovou rychlostí a silou by ho sejmul, aniž by někdo mrknul. Heh... Ať je ti zem lehká... vyvalila jsem oči a předčasně mu popřála bezstarostný posmrtný život. Hned na to ten druhý cosi zabrblal a kolem něj se objevili čtyři vlci. Dva běželi na mě a dva na Sayu. Takže nakonec není na vybranou, co? povzdechla jsem si.

Akuma Tenshi!
Spoiler:
Jako vždy jsem upustila značnou část reiatsu. Pro nepřítele to mělo znamenat něco jako "stojíš proti peklu, dávej pozor, ať na tebe nesešle své plameny". Já bych si tenhle nástup klidně odpustila, ale většinou to spíše byla vůle démonky. Mávla jsem křídly a uvědomila si, že tady nemůžu použít svá pírka. Ohrozila bych tím všechny.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:33 pm

Saya

Když mezi námi prolétl plešoun tak to bylo jako by se zopakovala scéna kdy nás Lucia otrávila. Rychle jsem zavrtěla hlavou a otočila se k našemu soupeři. Dokáže kontrolovat zvířata? To může bejt docela otravné... Rychle jsem vytáhla svojí zbraň a namířila jí proti vlkům. Judgment! Vystřelila jsem dvě kulky, každou po jednom z psů. Kdyby se jednalo o normální zvířata tak by to bylo více než dost... tohle však byl fullbring a tak jsem si nemohla být kompletně jistá.
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:53 pm

Kantarou

V momentě kdy se ten plešatý kdosi přiblížil, použil jsem bringer light na to abych ho přeskočil, a pak ho zpětným rázem zkopl směrem kam mířil. Nějaký ten odhazovací effekt by to mít mělo... Po té co jsem ho zkopl jsem aktivoval svůj fullbring z jedné části. Sword of Willpower! z mého železného bloku se odebrala část a zformovala gigantický meč.
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 4:58 pm

Kop se povedl a Tennouji letěl do předu na zeď. Problém byl že vyskočil vyběhl po zdi poměrně vysoko. Strom se začal zvedat jak běžel a nakonec se zastavil na zdi. Ty jsi ale zatraceně rychlí děcko... zjevně budu svoje tělo muset mírně upravit abych s tebou stíhal heh... Rewrite! aura zhoustla a vypadalo to že opět zesílil. Odrazil se od zdi a pokusil se na Kantaroua udělal vzdušný kop.
Co se týkalo kulek co vystřelila Saya... narazily do vlků, ale ti pokračovali jako by nic. Tenma se však podíval na Erin a vypadalo jako by nad něčím přemýšlel. Copak? Nemůžeš v takto malé kleci létat...? Jak vidíš tak se tento prostor mění podle naší vůle. Tennouji právě zvýšil strop... leť... leť než tě mí vlci roztrhají na kousky! V momentu co to dořekl na Erin oba vlci skočily a pokusily se zakousnout. Vlci co stáli proti Saye si dávali více na čas. Kulky je nakonec asi alespoň trochu zpomalily.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 5:06 pm

Tainaka Erin

Trochu naštvaně jsem vycenila zuby podobně jako jeho hafánci. Když se vlci ke mně dostali dostatečně blízko a už se po mně sápaly, vzlétla jsem do vzduchu a mávla křídly. Letěla proti nim černá pírka. Celá tahle situace... I ty dva kluci a jejich schopnosti... Všechno je to otravný... Netuším, proč si nás chtějí ozkoušet, asi se během své smrti pěkně nudili a teď se rozhodli rozpohybovat svá hnijící těla. Hned jak se pírka přiblížila, poslala jsem další várku na jejich majitele. Přeci jen zbavit se zdroje je lepší způsob, než se zahazovat se zvířaty. Laskavě lehni a zůstaň mrtvej! křikla jsem, když už jsem viděla, že se ho pírka téměř dotýkají, poté jsem se k němu rozlétla.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 5:20 pm

Saya

Co...? Tohle bylo upřímně poprvé co takovýhle nepřítel nepadl po mém prvním výstřelu. Jste otravní zatraceněě!!! Pevně jsem uchytila svojí zbraň a opět jsem vystřelila Multifold bullet! Z hlavně vyletěly čtyři kulky, dvě na každého vlka. Tihle chlápci budou asi tužší než jsem si myslela... uh vždyť to bylo jasné... byly to Midouovi společníci. Po té co jsem vystřelila jsem se rozběhla směrem od Tenmy abych si získala trochu vzdálenosti na střelbu. Cestou jsem také zahlédla Kantaroua. Zatím to nevypadalo, že by měl problém. Neumírej ještě, nikdy jsem živého exorcistu neviděla takže budu chtít autogram! zařvala jsem na něj abych mu případně zvedla morálku. Za nedlouho jsem se otočila a vystřelila jsem další kulku po Tenmovi.
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 5:36 pm

Kantarou

Když řekl to zaříkání stalo se něco zvláštního, ohromně zrychlil. Možná nestihnu zdrhnout... Dal jsem před sebe velkou rychlostí svůj meč s doufáním že to ten kop zablokuje. Wow... má teda rychlost pěknou.... Pak jsem uslyšel Sayu. Oh neboj se, neplánuju zemřít tak rychle...
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 5:42 pm

Tennouji zasáhl meč a vytvořil pořádnou nárazovou sílu. Kantarou měl co dělat aby se mu nepodlomili kolena a co víc, Tennouji rychle provedl další krok. Postavil se na meč i druhou nohou a odrazil se od něj vší silou což Kantaroua již odhodilo. Když dopadl na zem tak se proti němu rozběhl a opět se jej pokusil praštit pěstí.
Když Erin vzlétla tak Tenma mávnul rukou a ze země vylétlo cosi co připomínalo vzdáleně orla. Bylo to podivné létající stvoření které mělo velice ostrý a dlouhý zobák který namířil přímo proti Erin a rozletěl se, prolétajíc všemi pírky. Ty zničily alespoň vlky... výbuch okolo Tenmi toho však moc neudělal protože se ze země vynořily podivná chapadla která jej ochránily. Já jsem mistr tvoření... budete se muset snažit více aby jste prorazily skrz mé nádherné mazlíčky!
Saya konečně skolila dva vlky, ale kulka která letěla proti Tenmovi bylo také zastavena chapadly. Na rozdíl od ostatních teď však měla trochu klidu.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 6:35 pm

Tainaka Erin

Chapadla? Pokaždé, když se pokusím zasáhnout nepřítele, se objeví nějaká bariéra nebo ochrana. Takovou věc můj fullbring nemá. Slabina, že by? Zdálo se, že to stvoření se zobák mělo pěknou výdrž, když se střemhlav řítilo rovnou ke mně. To nestačí! mávla jsem proti němu rukama a poslala další pírka. Raději jsem ulétla kus dál, kdyby se ten dravec náhodou rozhodl, že se vybuchujícího překvápka nenabažil. Ty zas nepodceňuj Midouovi mazlíčky... odsekla jsem a podívala se na našeho protivníka. Tohle bude zas něco... Zdá se, že z toho bez úhony nevyvázneme.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 6:41 pm

Saya

Vypadalo to, že jsem měla chvíli klid na to abych se vydýchala. Nemohla jsem však čekat až Erin nebo Kantaroua porazí a pak se vrhnou na mě... chvíli jsem přemýšlela co bych mohla udělat a pak jsem po Tenmovi vystřelila další kulku. Piercing bullet! Ty chapadla byli dost blízko něj... a čím blíž byla moje kulka ke svému cíli, tím byla rychlejší když jsem použila tuto schopnost. A čím rychlejší tím silnější... doufajíc, že to bude sledoval jsem pozorně sledovala kulku a také se v hlavě modlila aby se Erin vyhnula tomu... ptákovi. Také když promluvila tak mě málem srazila ke kolenům.... Tak Midouovi mazlíčci huh.... Netušila jsem že Erin má takovýhle... eh... jen doufám, že nebude chtít aby pro ní Midou koupil vodítko nebo... ne raději nad tím nemyslet...
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 6:47 pm

Kantarou

Kopnutí se mi podařilo úspěšně zablokovat, avšak síla mého protivníka byla neuvěřitelná. Cože?!! Pak odskočil a odletěl jsem pár metrů dál. Použil jsem veškerou sílu k tomu abych nedopadl silou na záda. To už se však ke mě řítil Tennouji. Když tohle půjde takhle dál budu zabit... nemám jinou možnost... Guardian of faith... pronesl jsem zaříkání velmi potichu. Ještě předtím než mě Tennouji stihl zasáhnout, obklopilo mě jakési brnění, a železný blok který jsem měl tímto kompletně zmizel. Tennoujiho požkození bylo odvráceno na něj. Nebýt této obrany, byl bych už nejspíš mrtvý. Buď poctěný, duchu Tennoujiho. Tuhle podobu já používám jen když jde vážně do tuhého.
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeSun May 05, 2013 7:02 pm

Tennouji narazil pěstí do Kantarouovi zbroje, ale nic moc se nestalo. Jak jemu tak tobě. Vypadalo to, že Tennoujiho tělo bylo stavěné na to aby unesl svojí vlastní sílu dost hravě. Když však pěst oddělal tak bylo slyšet menší prasknutí Ow, ow, ow... křuplo my v kostech... hah no díky, že mě bereš za vhodného soupeře... pokud se tímhle nemůžu promlátit tak prostě musím použít více síly! Ha! Víc, víc ,víc... ještě jednou... Rewrite! Přepíši celé své tělo abych tě s ním rozdrtil! Jako duše již nemám takové fyzické limity jako zaživa, docela smůla pro tebe huh? Napřáhl pěst, ale místo toho aby tě praštil jednou tě praštil asi desetkrát obouma rukama v takové rychlosti, že se to prakticky nedalo sledovat. Když sme u toho, jak že znělo tvý jméno? Ty vhodnej protivníku... hah!
Tenma toho narozdíl od Tennoujiho moc nenakecal. Když se k němu rozletěla kulka tak jí zablokoval jedním z chapadel. Díky schopnosti kterou Saya použila se však kulka dokázala prodrat, ale Tenmu nezasáhla, protože stihl včas zareagovat a uhnout na stranu. Asi bych na tebe neměl zapomínat... také to vypadá, že stát na jednom místě je poměrně nebezpečné. V tom případě... Kryvoy Rog! Ze země pod Tenmou ze vynořila obří stvůra která mohla připomínat kombinaci nějakého korýše s krakenem. 8 velkých nohou, několik chapadel, velice tvrdě vypadající pancíř a nesčetné množství očí. Asi tak nějak se to dalo popsat... Jedno z mých mistrovských děl! Pohleďte! Celé toto monstrum se rozběhlo nečekaně velkou rychlostí k Saye a několik chapadel vylétlo do vzduchu a pádem se pokusily rozdrtit Sayu.
Co se týkalo Erin tak měla menší potíže. Onen pták letěl extrémně rychle v jednom jediném směru a stihl prolétnout všemi explozemi a Erin stihla uhnout na stranu jen tak, tak. Schytala však menší škrábanec na straně břicha. Pták však měl obrovské potíže zahnout do stranu aby se opět rozlétl na Erin takže musel zpomalit a to byla šance.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeMon May 06, 2013 4:26 am

Tainaka Erin

Ha~, ptáček pár věci nezvládá, zdá se... otočila jsem se a vyslala další pírka. Při té příležitosti jsem jsem za ním přilétla a s vervou se připravovala na kop. Mezitím jsem ještě zahlédla toho kluka a jeho styl boje. Tseh. Je silnější než já a Saya... Asi... Je tak blbej a přitom tak silnej? Jeho útoky byly vážně něco. Myslím, že kdybych s tou plešatou gorilou bojovala já nebo Saya, už by nás rozmačkal. Výhoda ale asi byla v tom brnění. Stále jsem se hnala plnou parou před a už byla ani ne půl metru od té létající bytosti. Sežer si to, usmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeTue May 07, 2013 5:58 pm

Saya

Další zklamání hned po krátkodobé radosti přišlo když Tenma prakticky bez žádných problémů uhnul mé kulce. Zatraceně... to že jsou mrtvý nemusí hned znamenat, že jsem nezranitelní...! Tenma měl však v rukávu ještě pár pěkně silných triků na rozdíl od nás. To jako fakt?! Pokud jsem něco nemusela tak to byl hmyz. Nijak extra my nevadil... ale nikdy jsem jej ani neměla ráda. Obzvláště pokud to bylo něco takhle velkého. Hngh... po menším otráveném zírání jsem se raději rozběhla na opačnou stanu než ta věc. Bylo to však zatraceně rychlé a ke všemu to ještě mělo několik chapadel která útočila na zhruba střední vzdálenost. Pomocí bringer light jsem se snažila co nejlépe vyhýbat útokům a přemýšlet... přímí útok na tu věc bylo nejspíše úplná blbost soudě podle toho pancíře který byl všude oko toho... a útok na Tenmu asi také nebyl zrovna nejchytřejší se všema těma chapadlama okolo. Tak počkat... jsou tohle ty stejná chapadla co jej chránila předtím? Jestli ano tak bych je měla být schopná zničit...! Multifold piercing bullet! Několik extrémně rychlých kulek s pruražnou silou na co nejvíce chapadel...
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitimeWed May 08, 2013 2:23 pm

Kantarou

Opět se stalo něco divného. Týpek Tennouji unesl sílu svého těla a to skoro úplně na pohodu. Po té zas provedl divný zákrok, a rychlost jeho pěstí byla tak velká, že se nedala pozorovat. Jeho údery bylo dost těžké sledovat takže nespočetně zasáhl mé brnění, ale po té jsem napřáhl meč: Já jsem Yusuki Kantarou a přísahám ti, že tě porazím! Po té jsem Tennoujiho sekl svým mečem, jestliže se mi podařilo seknout Tennoujiho, navázal jsem na to svou technikou: Devastating Wave! Tennouji by měl dostat přímý zásah jestliže se nestihl vyhnout. Jak se ti to líbí?
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Sponsored content





[Xcution] Side story - Ghosts from past Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] Side story - Ghosts from past   [Xcution] Side story - Ghosts from past I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Xcution] Side story - Ghosts from past
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Midou Midnight [vůdce Xcution]
» [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Get over here! :: Hra :: Mise-
Přejdi na: