Get over here!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Get over here!

The Best forum that has ever existed
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 2:03 pm

Poblíž základny Xcution byl slyšet extrémně hlasitý výstřel a náhle se objevilo obrovské reiatsu které míří k obchodnímu centru.
Toto reiatsu nepatří hollow, ani shinigami. Je lidské a to znamená jen jedno...
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 3:28 pm

Tainaka Erin

Nee-chan, musíme si pospíšit, mluvila jsem během toho, co jsem utíkala. Tohle se mi nelíbí... Ať už jsou, co chcou, proč do toho tahaj ostatní? Urputně jsem nad tím přemýšlela a vždy jsem dospěla ke stejnému názoru: I když mi říkali, že je pouze má volba, ke komu se přidám, chtějí mě dostat k sobě. A ačkoliv mají lidi chránit a ne jim ubližovat, nejspíš udělali první výjimku. To jim na tom tak moc záleží?
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 3:50 pm

Saya

Ano... běžela jsem celou dobu za Erin a snažila se přijít na to co se vlastně děje. Pořád se my nezdálo, že by ohrožovali nevinné, přeci jen to měla být celosvětová tajná organizace. Zcela určitě si nemohli dovolit moc skandálů...
Pokud se stane něco vážného tak se drž vzadu... Nebylo to tak že bych nevěřila jejím bojovým dovednostem. Bylo to prostě... tohle vše se také mohlo odehrávat kvůli ní. Najednou jsem začala mírně litovat toho, že jsem řekla ať jde se mnou.
Ne... musíme tohle zastavit jednou pro vždy!
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 4:33 pm

Sledovali jste reiatsu až jste dorazily k onomu obchodnímu domu. Zasekli jste se však hned u začátku parkoviště které bylo před vstupem. Lidé stáli všude okolo a jejích průchod blokovala černá auta u kterých stály spousty mužů v černém se slunečními brýlemi. Díky tomu že jste měli vysoké reiatsu jste také byli schopny vidět že je celá budova i s parkovištěm uvnitř jakési bariéry. A ono vysoké reiatsu které jste sledovali bylo přímo na střeše budovy.
Vypadalo to, že bariérou půjde bez problému projít dovnitř, pouze bránila normálním lidem aby viděli co se skutečně děje uvnitř. I když to vypadalo že se tam neděje vůbec nic.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 6:28 pm

Tainaka Erin

Hned jak jsme přiběhli, jsem spatřila tu bariéru. Aniž bych si něco rozmyslela, letěla jsem přímo k ní. Tahle bariéra... Zase bude mít nějakou schopnost... Nejspíše, aby normální lidé neviděli nic zásadního... Znovu jsem ucítila ten nával reiatsu. Ten dotyčný byl na střeše. Nejspíš nám nedovolí jít blíž k obchoďáku... A budeme si muset zvolit jinou cestu... I tak jsem se ale snažila dostat co nejblíž. Uvidíme...
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 01, 2013 7:05 pm

Saya

Nakonec jsme u obchoďáku dostali velice zajímavou podívanou. Bariéra? Tohle nevypadá moc dobře... alespoň se nemusíme strachovat že bude zraněn někdo nevinný... Bariéra vypadala však kompletně průstupně a jediný problém tak spočíval v těchhle ochráncích. Pokud ochraňují bariéru tak zcela určitě nejsou normální... řekla jsem potichu aby mě slyšela jen Erin a pak jsem se porozhlédla. Tohle nevypadá moc dobře... to parkoviště je moc velké a otevřené. Můžeme se proplížit do bariéry kde nás normální lidé nejspíše již neuvidí... ale zase budeme na očím všem kteří... jsou členy strážců. Při operaci takového rozsahu jsem si již byla zcela jistá, že se jedná o ně.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 11:46 am

Tainaka Erin

Zdálo se mi, že Saya má nějaké obavy. Nejspíš proto, že ti, proti kterým stojíme, jsou strážci. Nee-chan... Ty tam nechceš jít, protože se bojíš, že by mě chtěli na své straně, že? usmála jsem se i přes momentální situaci a chytla ji za ruku, tak jako vždy. Já zůstanu s tebou a s Midouem. Navíc, teď jsou v sázce i životy obyčejných lidí. Musíme tam jít. Jsme silné. Dokážeme se jim postavit... Nevím, jestli jsem přesně vystihla její pocity, ale i tak jsem jí to chtěla říct.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 1:54 pm

Když jste se přiblížily k těm mužův v černém tak jste slyšeli jak jeden říkal do vysílačky něco jako: Vykonavatel se ještě neukázal, zůstaňte ve střehu... kohokoli jiného odstraňte.

Když to řekl tak vám problesklo hlavou cosi o plamenném vykonavateli o kterém mluvil muž z restaurace. Mohl tu snad být? Čas od času se mezi muži objevila menší mezera kterou se dalo dostat do bariéry. Uvnitř však již nebylo nic čím by se dalo krýt což znamenalo že si vás každý kdo vidí co je uvnitř bariéry všimne. Byla tu však vůbec jiná cesta?
Návrat nahoru Goto down
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 3:41 pm

Saya

Po té co my Erin řekla jsem se mírně zamračila. Když tam vtrhneme tak jim dáš jasnou odpověď... a nejspíše tě budou brát za nepřítele. Pořád jsem si tím vším nebyla jistá... U nich by jsi se měla nejspíše mnohem lépe víš... možná tak nevypadají, ale od Midoua vím, že se strážci o své členy starají. To jsem už, ale uviděla menší mezeru v záterasu. Za ním však nejspíše čekal boj který to vše odstartuje tak jsem si chtěla naposled poslechnout co my Erin řekne.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 4:32 pm

Tainaka Erin

Myslíš... že mi záleží na tom, že se o mě budou starat? I kdyby mi dennodenně cpali všechny delikatesy světa a nechali mě spát v přikrývkách z hedvábí, nechci se k nim přidat. Už jsem řekla, že chci zůstat s tebou a Midouem. Se svou rodinou. I když ještě nedávno naše základna vypadala dost zchátrale, cítila jsem se jako doma! Zůstala bych tam raději, než v nějakém luxusním domě! Chci být v tom našem bytečku, ať už se děje cokoliv! Tenhle proslov jsem utáhla na jeden dech. Následně jsem Sayu objala a pevně ji k sobě přitiskla. Když jsem se odtáhla, upřímně jsem se usmála a otočila se zpět k bariéře. Jdeme?
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 4:37 pm

Saya

Po tom co všechno Erin řekla jsem jen trochu smutně sklonila hlavu. Její odpověď byla stále stejná a já nakonec mohla doufat, že se z toho všeho nějak dostaneme obě v pořádku. Když skončila se svým objetím a pobídla mě abychom se vydali dál tak jsem se mírně usmála. Chytla jsem jí jednou rukou kolem pasu a druhou za její ruku. Jo, jdeme! Položila jsem do země vší silu a za pomocí Bringer light jsem i s Erin prolétla skrz dav a mezeru v ochrance až téměř do půlky parkoviště. dál už jsem se však nedostala, pustila jsem Erin a připravila svojí zbraň. Raději zůstaň naživu jasný?!
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 4:44 pm

Hned co jste prosvištěli mezi muži v černém tak se na vás prakticky všichni kteří chránily bariéru otočily s takovými... zmatenými pohledy. I tak však byli pohotoví a vás teď obklopilo 5 mužů. Všichni vypadali jako normální lidé kteří mají pouze vyšší reiatsu až na jednoho, který držel v ruce vojenský nůž.

Muž s nožem.
Na příkaz stínového vykonavatele nenechte nikoho projít! Všichni krom ohnivého vykonavatele musejí být eliminováni! Hned co to dořekl si stoupl o kousek dozadu a jeho nůž začal mírně zářit.

Mezitím zbylí 4 vytáhli pistole a namířili na vás připraveni vystřelit.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 6:21 pm

Tainaka Erin

Jasně, že neumřu, řekla jsem trochu pobaveně a lišácky se usmála. Bóže, to jsou formality, pronesla jsem sarkasticky poté, co jsem slyšela toho chlapíka, co v ruce svíral nůž. Nejspíše nám chtěl knižně přednést, jaký rozkaz to vlastně dostal. Hezký reiatsu, ale nejsi jedinej, kdo má nějakou sílu. Nadechla jsem se a krátce zavřela oči. Snažila jsem se psychicky připravit na to, co jsem hodlala udělat.

Akuma Tenshi...
Spoiler:
Mávla jsem křídly, aniž bych na ně vyhodila nějaká vybuchující pírka. Kupodivu jsem cítila, že svou démonku stále ovládám. Takže teď už vám nejsem dobrá? Chvilku byste se chtěli kamarádíčkovat, ale jakmile proti vám stanu, jsem nepřítel? Chápu. Střílejte. Střílejte, pokud chcete. Ale pamatujte, že strážci mají chránit zemi a lidi v ní. Já jsem jedna z nich. Nehledě na to, že jsem odlišná, co se týče síly. Jen tak jsem tam postávala. Byla jsem ale připravena kdykoli použít Bringer Light, vzít Sayu a vzlétnout do vzduchu. Dokud však nezaútočí oni, nic neudělám. Já nebudu ta, jež začne válku, která přináší jen krveprolití.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 6:33 pm

Saya

přesně jak jsem si myslela, parkoviště bylo příliš velké a otevřené na to abychom se přes něj dostali jen tak. Když se Erin změnila tak jsem namířila svojí zbraní na jednoho ze čtyř kteří držely také zbraně. Byli však obyčejné takže bych měla být schopná zničit jejich kulky svým vlastním výstřelem. Dej si pozor... ten s tím nožem může být nebezpečný... řekla jsem Erin i přes to že to musela už dávno vědět. Také se na rozdíl ode mě snažila boj odvrátit diplomaticky... možná... a tak jsem se do akce ještě nehrnula. Bylo by hezké kdybychom se obešli bez bojů... ale...
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 6:37 pm

Muž s nožem na vás chvíli zíral a vypadalo to, že naslouchá novým příkazům z ušní vysílačky. Na moment se podíval na ostatní muže a pouze přikývl. Příkaz eliminovat všechny u kterých byla potvrzena spolupráce s plamenným vykonavatelem. S posledním písmenem byli slyšet čtyři výstřely. Dva na každou z vás.
Nůž onoho muže který byl nejspíše o něco výše postavený začal zářit ještě víc a vypadalo to že je připravený k akci.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 6:53 pm

Tainaka Erin

Ignorant... povzdechla jsem si nad tím, jak mě zkrátka nevnímá a poslala pírka proti dvoum kulkám. Ani jsem nevěděla, kam přesně letěly, pírek jsem poslala víc než dost. Ta se s kulkami srazila a celkem dost to vybuchlo. Na nás si nepřijdeš jen tak s něčím... otočila jsem se na muže s nožem. Vypadá to, jako by se na něco připravoval. Střádá snad sílu na nějaký útok? Nevím... Ale jestli to tak je, nesmím mu dát šanci...
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 7:03 pm

Saya

Judgment! buben s kulkami u mé zbraně se roztočil plnou rychlostí a já v momentu co oni vystřelila. Moje kulka všem zasáhla tu která letěla proti ní a rapidně změnila smět aby odrazila i druhou kulku. Okamžitě jsem také vystřelila další kulku které vlétla přímo do zbraně jednoho z mužů. Dej si pozor! Pokud ty tvoje exploze kulku nezničí a pouze změní jejich trajektorii tak tě stále mohou zasáhnout! Při tom co jsem to říkala jsem se otočila i na druhého muže co na mě mířil a vystřelila jsem třetí kulku se stejným cílem jako posledně - jeho zbraní.
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeSun Apr 07, 2013 8:06 pm

Saya použila poměrně dobrý tah, podařilo se jí odrazit kulky a zničit jedu ze zbraní. Druhý muž na kterého vystřelila však stihl změnit pozici a kulku kvůli vysoké rychlosti již nestihla zatočit takže se zavrtala do země.
Erin to měla trochu horší, protože přeci jen... přiznejme si že exploze může být dvoubřitý meč. Kulky byli zničeny, ale také se vzneslo trochu kouře a z kompletně jiného místa než kde stál muž s nožem předtím vylétlo malé zelené světélko přímo na Erin v takové rychlosti, že jej sotva viděla. Naštěstí se zcela netrefilo a pouze Erin udělalo malí škrábanec na tváři.
Kouř rychle ustal a dva muži co stříleli na Erin nyní stáli vedle sebe a vystřelili znovu. Muž který ztratil zbraň se na chvíli stáhl a poslední vytáhl kapesní nožík a hodil jej proti Saye a zároveň vystřelil.
Muž s nožem stál opodál a okolo něj poletovalo asi osm dalších nožů tvořených z reiatsu a Erin již věděla co jí před chvílí zasáhlo. Jeho útoky byli velice rychlé a jak bylo vidno tak mohly být i početné, ale pokud je Erin bude stále sledovat tak by měla být schopna se vyhnout. Problém byl ten, že na ní letěli i kulky z pistolí.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 08, 2013 4:57 pm

Tainaka Erin

Cítila jsem škrábnutí. Chycena v kouři, který jsem prakticky způsobila já sama, jsem nevěděl, co se děje. Když ale dým ustal, přesvědčila jsem se o celé situaci. Ten škrábanec způsobil chlapík, který pořád jen tak vystával v koutě. Další muži v rukou stále svírali pistole. Po chvíli znovu vystřelili a jeden z nich v ten samý moment hodil po Saye nůž. V rychlosti jsem po noži vrhl pírka. Ta ale nevybouchla. Poté jsem se vznesla k obloze.

Sakra... Tohle je podle nich ten "perfektní fullbring"? Já sama se tedy momentálně cítím bezmocná. Co mám dělat? Nemůžu nijak pomoct Saye... Můžu jen uhýbat střelám. Počkat... Pohleděla jsem znovu na muže postávajícího na místě, kolem kterého kroužilo spousta nožů. Mám... šanci... Bez zaváhání jsem se rychle rozlétla přímo proti němu. Teď se rozhodne, zda mé rozhodnutí bylo správné...
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 08, 2013 5:07 pm

Saya

Vypadalo to, že jsem jednoho z nepřátel odzbrojila a ten se musel stáhnout. Čtyři zbejvaj! To už na mě však letěl nůž. Erin se my pokoušela pomoct, ale nebyla jsem si kompletně jistá zda to bude dost na zastavení kulky jelikož to nevypadalo, že by tyto pírka měly vybouchnout. Naštěstí moje schopnosti také nebyli úplně k ničemu a jedna z nich se právě hodila. Targeting... kulka která se zaryla do země po té co minula onoho muže opět vylétla a zezadu zasáhla nůž který změnil směr. To už jsem také vystřelila další kulku která by měla, jak už jsem zjistila, prorazit kulku nepřítele a zničit jeho zbraň. S tím by byli již pouze tři... jeden z nich však byl fullbringer a Erin na něj právě letěla. Byli tu však ještě ti dva kteří na ní stříleli a tak jsem se na ně rychle otočila a vypálila. Nesměli jí vyrušovat jinak by mohla dopadnout špatně.
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 08, 2013 5:14 pm

Saya dobře využívala svého prostředí. Kulka která nezasáhla před tím zasáhla nyní. A společně s pírky byl jak nůž, tak kulka pryč. Erin byla samozřejmě s křídly rychlá a tak vzlétla dřív než se k ní kulky dostali. Když se rozletěla k fullbringerovi tak se na ní pouze zamračil a pět jeho nožů se proti ní okamžitě rozlétlo a to v opravdu velké rychlosti. A když ještě Erin letěla přímo proti nim tak u ní byli prakticky okamžitě.
Zbylí dva jí už zaměřovali, ale Saya je vyrušila. Problém však byl, že již nestihla vypálit a jeden z nich jí chytil za ruku a provedl svůj chvat. Saya ho teď měla za zády a on jí držel ruku se zbraní tak, že když s ní bude moc pohybovat tak si jí vykloubí. Druhý na ní namířil v případě, že by vystřelila na toho co jí drží, protože v tom případě by již nestihla namířit na další cíl.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeMon Apr 08, 2013 6:28 pm

Tainaka Erin

Muž byl bohužel pohotový a já se v poslední vteřině snažila uhnout. Trochu jsem se zapotácela a použila svá křídla jako štít. Strašně jsem zpanikařila a absolutně netušila, co bude následovat. Stále jsem necítila žádnou palčivou bolest ani nic jiného. Vlastě vůbec netuším, na co jsem čekala. Jedno ale bylo jisté. Je nemožné se tomu uhnout. Moje strategie nebyla vůbec dobrá...
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeTue Apr 09, 2013 1:54 pm

Saya

Tahle situace nevypadala moc dobře. Já jsem byla momentálně mírně znehybněna a na Erin letělo několik těch nožů. Zatraceně... nebylo toho moc co by se dalo udělat. Kdyby se na moment otočil ten co na mě mířil zbraní tak bych se ze sevření dostala, ale takhle to byla prakticky beznadějné. Grrr...
Bohužel to vypadalo tak, že je to teď na Erin která je pod těžkým útokem...
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeTue Apr 09, 2013 1:56 pm

Erin měla dost štěstí na to aby přímí střet s útokem přežila. Všechny nože se zabodnuly do jejích křídel a následně je prakticky roztrhali. Všude okolo však nyní poletovalo neuvěřitelně velké množství pírek a to jak okolo Erin a onoho muže, tak i okolo Saye a těch co jí drželi na místě.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitimeTue Apr 09, 2013 3:19 pm

Tainaka Erin


Netrvalo dlouho a ucítila jsem tu palčivou bolest. Všechny nože se mi vryly do mých perutí. Bylo to nepopsatelné. Nejspíš jsem padala dolů celkem rychle, ale pro mě to bylo skoro jako měsíce, léta... To samé i s tou ránou. Měla jsem vyvalené oči a natáhla nahoru ruku. Asi jsem čekala, že mě někdo chytí a pomůže mi. Je tohle konec? Nevěděla jsem, jak posoudit situaci, protože jsem nic podobného nikdy neprožila. Nezasáhli mi důležitý orgán, ale stejně jsem se cítila, jako kdyby mi probodli srdce. Tak nějak jsou má křídla součástí mého těla více než cokoliv jiného. Najednou mě ale nijak netrápilo zranění, které jsem utržila. Celou svou schránku jsem nevnímala. Co bude s Nee-chan? Lehce jsem pootočila tvář, abych na ní viděla. Co mám dělat? Nic jsem proti nim nezmohla, ale Saya je rozumnější, určitě zvítězí... i beze mě. Tvrdě jsem dopadla zády na zem a trochu se zakašlala. V mžiku jsem začala těžce oddychovat a svíjela se bolestí. Jen jsem čekala, kdy ke mně někdo přistoupí, smiluje se nade mnou a ukončí to. Proč... to... tak bolí?
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Sponsored content





[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Midou Midnight [vůdce Xcution]
» [Xcution] Side story - Ghosts from past

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Get over here! :: Hra :: Mise-
Přejdi na: