Get over here!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Get over here!

The Best forum that has ever existed
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 6:06 pm

Vypadalo to, že se Margaret mírně naštvala po tom co Erin řekla. Já jsem zabiják! Kdybych měla o každé mé oběti na kterou příjmu smlouvu jako o živé osobě tak by mě již dávno dohnalo šílenství! Nevypadalo to, že by se nějak zajímala o to co děláte. Opět zmizela jako stín a objevila se za Erin. Pořádně se rozmáchla se svojí kosou a ve vzduchu se objevila ještě větší kosa kterou tvořilo fialové reiatsu. S obrovskou váhou letělo na Erin která si sotva uvědomila, že je vedle ní nepřítel.
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 6:15 pm

Kantarou

Infiltroval jsem se do budovy avšak bylo to hodně obtížné s tou hlídkou venku. Na nic jsem nečekal a vystoupal jsem nahoru na střechu, dostal jsem se nenápadně na jednu Kovou "krabici" ve které je větrák a vystřelil jsem po Margaret svou techniku zvanou Devastating Wave když útočila na Erin. Moje útočná část fullbringu (meč) už byla tedy vyvolaná.
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 6:19 pm

Tainaka Erin

Ha~h. Zdá se, že jsem uhodila hřebíček na hlavičku. Asi se nechá vyprovokovat celkem snadno. Nadechla jsem se na další přednes, kterým bych jí mohla vyvést z míry. Nejspíš by zešílela tak, že by nebyla moc ostražitá a aspoň bychom měli boj o něco snazší.
Ani jsem se ale nenadála a Margaret stála vedle mě. Chtěla jsem před sebe šoupnout nějaká pírka jako štít, ale celá jsem ztuhla. Nebyla jsem schopna jakékoliv reakce. A navíc. Nestihla bych toho. Hrůzou jsem vyvalila oči a čekala, co přijde.
Hned jsem ale uviděla, že její útok někdo vyblokoval dřív, než jsem se vůbec stihla dát dohromady. Poodstoupila jsem dozadu, o něco zakopla a hned si kecla na zadek. Vypadalo to dost nemotorně a navíc jsem ani neměla šajna, jak to ten dotyčný stihl. A... ty jsi kdo?
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 6:25 pm

Saya

Chtěla jsem opět zaútočit, ale Margaret byla rychlejší. Už jsem úplně viděla jak ten útok zasáhl Erin, ale nějaká vlna energie narazila do její kosy. Další nepřítel? Ne... dokud mířil na Margaret tak jsem se o to nezajímala. Piercing bullet! Vystřelila jsem kulku přímo proti Margaret v momentu kdy byl její útok odražen díky čemuž byla její obrana minimální. Jdi! Tohle může být naše jediná šance... Erin! Vykřikla jsem v duchu jelikož také byla ve výhodné pozici na útok.
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 6:28 pm

Vlna se o kosu Margaret kompletně roztříštila, ale ona kosa také odlétla na opačný směr než kam mířila. Jelikož Margaret držela svojí zbraň obouma rukama tak tentokrát nemohla nijak zablokovat kulku. Téměř nijak... Rychle jednou rukou pustila kosu a nastavila jí proti kulce. Ta se jí okamžitě zavrtala do dlaně prakticky až ke kostem, ale zastavila jí. Rychle si odstoupila od Erin a začala shromažďovat okolo sebe poměrně zlověstné reiatsu.
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 6:56 pm

Kantarou

Vlna kterou jsem seslal pouze odhodila kosu. Jak jsem čekal... zdá se že kosa je napuštěna velmi hustým reiatsu. Normálně by bylo po kose a uživatelka by byla zraněná. Erin jsem ignoroval kvůli mé povaze introverta - nechtěl jsem s nikým navázat kontakt, obzvláště ne s neznámou osobou, ale měl jsem tendenci jim pomoct. Když Margaret odstoupila kousíček dál, poslal jsem proti ní znovu devastující vlnu.
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 8:02 pm

Tainaka Erin

Nově příchozí mě nejspíš hodlal ignorovat. Ale co už. Seznámit se nechce a po poděkování za to, že mi pomohl asi taky netouží. Prostě jsem to nechala být a znovu se rychle zvedla. Právě teď jsem měla šanci spolupracovat zdá se s někým silným. Nejspíš je suchar a možná i pěknej blbec, ale co naplat. Buď teď nebo nikdy. Musíme se tý holky zbavit. Znovu jsem proti ní poslala pírka a prohlížela si "bezejmeného". Pravděpodobně se nám nehodlá ani představit.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Apr 18, 2013 1:39 pm

Saya

Můj útok měl konečně nějaký efekt a s novým pomocníkem toho Margaret asi začínala mít dost... soudě podle reiatsu které začala vydávat. Tohle může být něco velkého... mám z toho špatný pocit. Namísto dalšího útoku jsem raději ustoupila pár kroků dozadu. Doufala jsem že to stejné udělá i Erin, ale ta stále útočila. K Margaret také letěla další vlna a tak jsem oba útoky podpořila pár kulkami. Naše útočná síla je teď mnohem větší než předtím... můžeme vyhrát!
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeThu Apr 18, 2013 1:46 pm

Když se útoky přiblížily tak se na vás Margaret podívala vražedným pohledem a vzduch se na moment stal velice studeným. Lunatic shell! Okolo Margaret se objevila koule temného reiatsu která se okamžitě začala rozpínat a ničit vše v cestě. Veškeré vaše útoky byli bariérou rozdrceny a nezanechali ani škrábnutí. Koule přestala růst když měla průměr zhruba 10 metrů.
Margaret natáhla volnou poraněnou ruku a druhá kosa se zjevila. Dual Death Scythe... second... oboje zbraně otočila na střelnou stranu a ve frekvenci 6 kulek každých pár vteřin na vás začala střílet. Kulky vylétli z bariéry bez problému, ale dovnitř se nedostalo nic.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Apr 19, 2013 4:07 pm

Tainaka Erin

Jen jsem pozorovala následný slet událostí. Stejně jako každý její útok v této bitvě to bylo až k smíchu. Naše techniky k ní nedosáhnou, za to ty její nám rapidně snižují reiatsu. Nelíbí se mi to... Lehce mě ta situace znepokojovala. Přeci někde musí mít slabinu. Někde... Snažila jsem se přemýšlet nad tím, kde ji jen hledat. Momentálně na to však moc času nebylo, jelikož už zase Margaret útočila. Jen jsem vzlétla a díky tomu se uhnula. Ať už je nekrytá nebo slabá kdekoliv nebo čímkoliv... Dostala jsem nápad, který by dostala jakékoliv dítě ze školky. Strategie to byla naprosto primitivní, ale v některých případech se už osvědčila. ...Prostě jí donutím použít tolik reiatsu, až jí to unaví... Snesla jsem se dolů na zem a zapískala, abych na sebe upozornila. Pak jsem začala běhat z místa na místo a sem tam vzlétla a zase se vrátila na zem. K tomu všemu jsem používala Bringer Light, aby má rychlost nebyla k zahození. Navíc mraveneček jako já se pohyboval hbitě.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeSat Apr 20, 2013 8:38 am

Saya

To jako fakt? ... Veškeré útoky které se na konci zkombinovali na tom jejím štítu nebo bariéře nebo cokoli to bylo neudělali jediné škrábnutí. Rozdíl v našich silách je až tak velký? To není možné... Mírně my došli nápady jak se jí dostat pod kůži, ale jak jsem uviděla Erin tak se naděje vrátila. To je ono... Není možné aby všechny ty útoky neměli žádný efekt! Ta bariéra v sobě musí mít nějaké kouzlo... a tyto kousla většinou stojí více než dost reiatsu... Pomocí bringer light jsem se dostala za větráky kde byl i pan neznámý který doufaje nějak ještě pomůže. Snad tyhle kovový krabice pár jejich kulek vydrží... řekla jsem si pro sebe a mírně jsme vykoukla.
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Apr 21, 2013 7:55 am

Kantarou

Sledoval jsem jak se každý útok co letěl na Margaret roztříštil a zmizel .... Pak po mě začala Margaret opět střílet. Jediný co jsem tam uznal za vhodný kryt byly nějaký vzdušný krabice co tam byly a tak jsem se za jednou schoval. Při tom nesmyslném střílení jsem začal spamovat svou Destructive Wave.
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Apr 21, 2013 8:05 am

Nevypadalo to, že by nějaký útok měl efekt. Margaret pozorovala Erin jako nějakou otravnou muchu která lítá okolo a nakonec jí přestala věnovat pozornost. Zjevně se rozhodla zničit Sayu s neznámým mladíkem dříve. Některé větráky již nevydržely nápor kulek a v menší explozi zmizeli. Úkryty mizeli jeden po druhém až moc rychle...
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Apr 21, 2013 8:31 am

Tainaka Erin

Margaret si mě úplně přestala všímat. Čert ví, co se jí honí hlavou. Nejspíš jí to nebavilo a myslela si, že jsem zralá na cvokhaus, podle toho, co jsem dělala. Její chyba, že mi dává možnost vydýchat se. Chvíli jsem pozorovala, co nastane dál a rozhodla jsem se počkat. Saya a ten kluk vypadají docela v pořádku. V tom ale ty věci začaly mizet. Trochu jsem tomu nerozuměla. Každopádně jsem se rozhodla použít svou druhou podobu. V boji s ní jsem jí ještě nepoužila a když si mě teď nevšímala, mohla jsem to zkusit.
Junjou Tenshi...
Spoiler:

Vzlétla jsem nahoru a usadila se na bildboardu, na kterém původně byla Margaret. Nadechla jsem se čerstvého vzduchu a lehce se pousmála. Hned na to začala padat dolů má pírka. Znáš tuhle píseň, Margaret? oplatila jsem jí otázku, kterou nám kladla ona sama, když nastoupila na scénu. Pírka se pomalu nesla dolů. Vlastně jsem ani nevěřila tomu, že by se do nich nechala Margaret chtit. Na Sayu a toho kluka jsem dala pozor, aby pírka nespadla na ně. Nemělo to žádný smysl, ale chtěla jsem získat čas pro ty dva, aby byli schopni vymyslet taktiku. Já v tomhle totiž nejsem moc dobrá a budu jim tedy aspoň dělat návnadu. Překvapivě říká to, co si myslím... dodala jsem a začala zpívat. Sa~ita~ no no hana yo... Aa~ douka~ oshie~te okure... Hito~ wa naze, kizutsu~kea~tte? Araso~u no deshou~?
Spoiler:
Podívala jsem se na oblohu a pak zpátky dolů.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Apr 21, 2013 8:49 am

Saya

Několik z větráků vybouchlo a já se přemístila k těm co byli od Margaret nejdál. Hey ty! nemáš v rukávu také něco jiného co by mělo nějakej účinek? Zařvala jsem na toho kluka a doufala, že odpoví kladně. Sama jsem vůbec nevěděla co dál dělat... Margaret byla prostě příliš silná. Erin jí provokovala a já se trochu bála aby to všechno nedopadlo špatně. Věděla jsem však že se o sebe dokáže postarat a tak jsem to nechala. Zjevně máme poslední možnost... ta bariéra musí žrát víc reiatsu než si dokážeme představit. Jak dlouho ještě potrvá než se kompletně vysuší?
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Apr 21, 2013 2:48 pm

Kantarou

Z nějakého důvodu žádný útok neúčinkoval a ještě k tomu vzdušné krabice kousek po kousku popadávaly. Rozhodl jsem se že to vezmu úplně jinak. Použil jsem Bringer Light na to abych se dostal pod střechu a tam jsem vyčkal než se Margaret unaví.
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Apr 21, 2013 3:25 pm

Když Erin přistála na bilboardu tak Margaret na moment přestala střílet na Sayu s neznámým. V ten moment se Kantarou dostal pod střechu, ale díky porušené struktuře která se porušila ještě více dalším výbuchem větráku se kus pod kterým byl zhroutil a on se propadl zpátky dovnitř budovy a musí se dostat zpátky... pokud nechce zbaběle utéct.
Veškerá pírka co dopadla na bariéra prostě zmizela jako by je někdo teleportoval a na to co Erin řekla se Margaret mírně usmála. "Reaper, Reaper! That's how people call me~ Why? 'cause they all die, when I sing a song, I take they life..." Náhle se napřáhla a hodila jednu ze svých kos. Ta vylétla z bariéry a prolétla bilboardem jako nic takže Erin teď mírně padala dolů. Zbraň se začala vracet jako bumerang a vypadalo to, že se při cestě zpět střetně s Erin.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeSun Apr 21, 2013 3:53 pm

Tainaka Erin

Nijak mi nevadilo, že Margaret robila ten bilboard, prostě jsem vzlétla a jen se podívala na kosu. Vypadalo to, že se hned vrátí a nejspíše mě zasáhne. Snažila jsem se přemýšlet nad možností, jak se té věci zbavit. Jedna idea by tu byla: Když má pírka zkrátka uspí a tím pádem zamezí chodu lidí, neplatí to i na neživé předměty? S touhle myšlenkou jsem vrhla bílá pírka proti kose. Má hlavní nevýhoda je tam, že přesně nevím, jak mé schopnosti fungují a co vše si můžu dovolit. Musím prostě jen testovat, než si osvojím sebe samu. Poté jsem ulétla kousek stranou, kdyby pírka náhodou neměla žádný efekt. Tak co... předveď se...
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeMon Apr 22, 2013 2:39 pm

Saya

Nakonec my Erin získala trochu času. Nám všem ho získala protože jediné co jsme mohli momentálně dělat bylo přežívat. Jelikož jsem proti Margaretině bariéře neměla šanci tak jsem raději ani neplýtvala svým reiatsu. Překvapilo mě však co udělala Erin. Bílá pírka na takovou čepel? Nevěděla jsem co si myslí, ale jak jsem se na to dívala jakkoli tak tohle prostě nemohlo fungovat. Rychle jsem vystřelila kulku do vzduchu a po chvilce slétla dolů a zasáhla Margaretinu zbraň z vrchu tak aby jí srazila dolů. Bylo by opravdu špatné kdyby ta kosa vzlétla výš a rozsekla krom bilboardu a pírek také Erin...
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Apr 23, 2013 5:39 pm

Kantarou

Vypadalo to tak že dostat se pod střechu bylo naprosto úspěšné, ovšem nečekaně se pode mnou propadla podlaha a já jsem spadl až do přízemí. Použil jsem trošku tělocviku na to abych si zmírnil pád a při tom vypadal jako boss. Rozhodl jsem se vrátit na patro kde jsem byl před pádem. Dostal jsem se pod Margaret a vystřelil jsem na ní (ze zdola) opět svou devastating wave. Když nebude vědet kde jsem, bude lehčí ji utahat. Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeTue Apr 23, 2013 8:06 pm

Kosa pírky prostě prolétla jako by nic. Co víc, vypadalo to, že jí ty pírka ještě posílily místo toho aby oslabily. Erin tak více-méně zachránila Saya která změnila trajektorii letu kosy. Netrvalo dlouho a opět se vrátila k Margaret. Ta však lehce padla na kolena.
Při pádu spadlo Kantarouovi na hlavu pár kamenů a mírně se zamotal. Dopad na zem byl také poměrně tvrdý jelikož byl přeci jen obyčejný člověk a spadnout ze střechy až do přízemí z tak velké budovy není nic příjemného. Nakonec se nějak vyškrábal tam kde byl a zaútočil. Docela mu však začalo docházet reiatsu a musel si mezi jednotlivými útoky dávat pauzu. Zjistil však, že Margaretin štít je ze všech stran takže toho stejně moc neudělal.
Po chvíli se Margaret opět zvedla a podívala se na Erin. Z bariéry se oddělil malí kousek v podobě fialové bubliny a ta se rozlétla přímo proti ní. Tohle vypadalo na pěkně otravnou nezničitelnou mouchu co se Erin bude za každou cenu snažit srazit k zemi. Bariéra se také rychle obnovila takže po oddělení nic nezůstalo.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Apr 24, 2013 4:52 am

Tainaka Erin

Zase nic... Uvnitř jsem byla dost zklíčená a přestala věřit v jakoukoli naději na výhru. Ne... někde musí mít slabinu... Nemůžeme prohrát... Zvlášť ve třech! Přesně tak... Měli bychom... více spolupracovat! V rychlosti jsem se otočila na Sayu a na potenciálního spolupracovníka, ale překvapila mě... ta bariéra. Může se i přemisťovat? Mávla jsem křídly a vzlétla o něco výš, tohle zabralo vždy a všude. Otázka ale byla, jestli za mnou ta... "bublina" poletí, dokud mě nechytí. Měla jsem divný pocit, že ta druhá varianta je pravděpodobnější možností.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeWed Apr 24, 2013 4:26 pm

Saya

Vše se vydařilo, protože byla Juicy nezraněná... zatím. Co všechno tahle bariéra dokáže?! S tím jak Margaret padla na kolena byla však vidět, že jí pomalu začínají docházet síly. Musíme vydržet ještě chvíli... Opět jsem se schovala za jeden ze zbývajících větráků a doufala jsem, že Erin bude mít ještě dost síly aby se udržela nahoře dostatečně dlouho. Co se týkalo toho druhého... zprvu to vypadalo, že se zabil při pádu do přízemí, ale všimla jsem si, že na Margaret útočí také něco zespodu. I když samozřejmě bez efektu...
Návrat nahoru Goto down
AizenSosuke
Admin
AizenSosuke


Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 19. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Apr 26, 2013 9:02 am

Kantarou

Myslel jsem si že tentokrát Devastating Wave zabere. Ovšem opět zklamání. Veškeré naše snahy byly bezvýznamné. Jak je tohle možné? Moje Devastující vlna by měla mít silné magnitudo na to aby rozpůlila i hodně tvrdé materiály vejpůl... Potrebuji větší sílu! Přemístil jsem se jinam a začal jsem přemýšlet o tom jak porazit Margaret. Jak projít tou bariérou? Zřejmě je teď nezničitelná...
Návrat nahoru Goto down
https://lollollolv2.forumczech.com
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitimeFri Apr 26, 2013 4:34 pm

Bublina letěla za Erin ať letěla jak vysoko chtěla. Prostě jí ta koule chtěla rozdrtit jako nějakou malou mušku. Veškerá bariéra v jeden moment však začala ztrácet barvu. Guh...
Po chvilce se však opět plně obnovila a objevilo se dalších 5 menších koulí. Jedna vylétla opět proti Erin, dvě začali smetávat větráky jeden za druhým aby dostali Sayu a zbylé dva lehce udělaly díru ve střeše a vydali se za Kantarouem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Midou Midnight [vůdce Xcution]
» [Xcution] Side story - Ghosts from past

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Get over here! :: Hra :: Mise-
Přejdi na: