Get over here!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Get over here!

The Best forum that has ever existed
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 1:42 pm

Saya

Mírně jsem se zamračila a složila jsem zbraň. Co když odmítnu? Kdokoli čeká nahoře... nikdy tu osobu sama neporazíš. A tak jsem řekla... jediná osoba na kterou mohu spolehnout a je zrovna dost blízko je Erin. To Midouova síla přivedla její krev až tolik k bodu varu? Tohle není zrovna malí problém... před tím dokázala vzdorovat. Teď však kompletně přehodila osobnost... Upřímně jsem nevěděla co dělat. Nikdy my nemohl dát záruku, že jí pořádná rána přivede zpátky. A bojovat tu s ní by byla největší hloupost co by se mohla stát...
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 4:25 pm

Akuma Tenshi

Pořádně jsem se nadechla a pak pomalu a hlasitě vydechla. Poté jsem se opřela o jednu ze zdí, která nebyla na pokraji rozpadu a spustila. Věř, že bych to strašně ráda probrala u pořádně slazenýho kafe a nějakýho hříšně dobrýho zákusku. Ale teďka na to není čas. Zkrátka, prohrábla jsem si vlasy a podívala se jí do očí. Ta síla, kterou jí dal Midou mě zkrátka donutila vyplout na povrch. Co já vím, kde je v tom zakopanej pes. Žádnou odbornou definici po mně nechtěj, prostě to tak je. Přistoupila jsem k ní. Jestli nechce, abych jí prezentovala já, bude si mě muset ochočit.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 4:32 pm

Saya

Takže to nakonec byla ta síla... aniž bych uhnula jejímu pohledu tak jsem se zamračila a navázala jsem na to co říkala Ochočit hm? V tom případě jí s tím pomohu... s tím jsem na ní opět namířila zbraň a stále jsem doufala, že to vše půjde nějak rozumně. Midou nám vyléčil rány abychom byli připraveny... a ne na to abychom takto vše promrhali. To my připomíná... co sakra cítíš k Midouovi? Zvláštní otázka která přilétla odnikud...
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 4:46 pm

Akuma Tenshi

Poslyš, nechci to nějak hrotit, mávala jsem před sebou rukama a snažila se tvářit jako naprostý andílek, i když v téhle podobě by někdo těžko uvěřil, že tomu tak je. Jen mluvím o tom, že ta holka si to prostě bude muset uvědomit, a to asi zas tak dlouho trvat nebude. Neřekla jsem to proto, že by mě tou pistolí snad nějak zastrašila. Prostě jsem se už smířila s tím, že já nejsem ta, komu patří tohle tělo. Následně jsem tuhle myšlenku opustila a ladně se zavrtěla. Midou? pousmála jsem se. Kde jen začít...
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 4:53 pm

Saya

Mírně jsem si povzdechla. Mělo tohle vůbec cenu? Nevěděla jsem... a když bych Erin nedokázala zpátky přivést já... Správně! rozpomněla jsem na boj s Midouem kdy Erin získala kontrolu. To co to vše způsobilo to, že mě chtěla ochránit. A nad námi byl někdy kdo nám nejspíše pořádně zatopí. Tak co o Midouovi? Když my to řekneš tak bychom snad mohli pokračovat ne? Teď už to nemělo smysl zdržovat... pokud jí něco přivede zpátky tak to bude odhodlání, láska nebo jiná krávovina... i když bych tomu tak říkat nejspíše neměla.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 6:12 pm

Akuma Tenshi

Hehe~h. Mám takový pocit, že výrazy, co bych použila smí ven z úst jen po desáté hodině~. Zazubila jsem se a doufala, že se tím nebudeme víc zabývat. Fajn. Tak do toho. Řekni něco strašně hezkýho. To jí většinou dojme a snaží se zase vyškrábat ven, řekla jsem trochu otráveně. Nebo si prostě počkej až tam nahoru, ukázala jsem nad nás. Při tom spojení 'tam nahoře' mi to trochu připadalo jako, kdybych mluvila o nebi. Jen při té myšlence mi přejel mráz po zádech a já se snažila uklidnit pomyšlením na teplíčko, které se spojuje s peklem.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 6:16 pm

Saya

Hmph... na moment jsem se zamyslela a pak jsem jí jednoduše obešla a namířila jsem si to rovnou k žebříku. Nehodlej se mě teď opustit... Erin... řekla jsem směrem k Auka Tenshi a začala jsem lézt po žebříku. Na čase s touhle maškarádou skoncovat... plná odhodlání jsem také doufala, že mě bude moje parťačka následovat a že se Erin brzo dostane opět ven.
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeMon Apr 15, 2013 6:27 pm

Když jste vylezli na střechu tak jste si uvědomili jak dlouho jste vlastně bojovali. Když jste prošli bariérou tak bylo sotva něco po odpoledni a nyní již byla noc a nad vámi byl obrovský plný měsíc. Po chvíli co jste vstoupily na čerstvý vzduch se všude zapnula světla která osvítila celou střechu.
S velkého bilboardu na druhé straně se ozval hlas.
Znáte tenhle song?
A z několika reproduktorů které leželi všude okolo se začal linut zvuk...


Ne? Tak mě nechte vás jej naučit... osoba sedící na bilboardu si stoupla a světlo odhalilo její podobu.
K vašemu překvapení se jednalo o onu gotickou lolitku která vám řekla polohu restaurace Forest.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 16, 2013 2:27 pm

Akuma Tenshi

Hah? No páni, tady si někdo stihl připravit dokonce i představení, prohodila jsem docela překvapeně. Můžu po ní hodit pár pírek? otočila jsem se na Sayu a začala přemýšlet nad tím, jak by tahle show vypadala ještě lépe, kdyby u ní vybouchla má pírka a přispěla tak světelným efektům. Pak jsem jen ucítila, jak se někdo uvnitř uvnitř probral. Že sis dala docela na čas...


Tainaka Erin

Ona? Co tu dělá? trochu rozrušeně jsem mávla směrem k Saye. Myslíš, že to bude fullbringer? Poté jsem hned začala věnovat pozornost lolitce. Co má tohle znamenat?
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 16, 2013 2:37 pm

Saya

Hned jak jsme se dostali na střechu tak jsem utrousila k Aukuma Tenshi poznámku Vrazi až po desáté hodině? Už bude něco kolem půlnoci... Čekalo nás však trochu nepříjemné překvapení. Když jsme jí před tím potkali tak před námi kompletně skryla svoje reiatsu... a teď... Díky bohu se však vrátil někdo na koho jsem se mohla spolehnout. Vítej zpátky... ano... nikoho jiného tu nevidím. Vypadá to, že ona je zdrojem toho reiatsu které jsme celou tu dobu sledovali... rozhlídla jsem se okolo a pak zpátky na lolitku. Kdo vůbec jsi...
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 16, 2013 2:48 pm

Lolitka se na vás usmála a prohodila si vlasy při čemž si opět sedla na bilboard. Jsem zabiják, v současné době jsou mým klientem strážci... jak nepříjemné. Měla jsem eliminovat toho plameňáka co po nocích zapaluje baráky a něco hledá... je to jak má mise tak má povinnost jakožto "Reapera"
Pomale natáhla ruku do vzduchu a zničeho nic se zformovala jakási zbraň. Dual death scythe... first! zbraň jí spadla do ruky a jedním koncem který vypadal jako hlaveň zbraně namířila na Sayu.

Spoiler:

A mé jméno je... Margaret Moonlight

BOSS ENRAGED
Margaret Moonlight

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 16, 2013 2:56 pm

Tainaka Erin

Nesnáším, když se nějaká organizace jen tak rozhodne, že se někoho zbaví a ještě ke všemu nechá někoho jinýho dělat špinavou práci, rozzuřila jsem se drobet a pustila dost reiatsu. Neměl to být nějaký útok, pouze bezvýznamná výhrůžka. Jestli chceš bojovat, budeš muset se mnou. I když jsem Sayu brala jako starší sestru, které vždy chrání ty mladší, v tomhle jsem byla neústupná a naprosto tvrdohlavá. Krom toho. Já za poslední chvíli nedokázala skoro nic. Na rozdíl od Sayi. Miř tím matrošem na mě, než ti vypráším kožich! křikla jsem po ní a egoisticky na sebe ukázala.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 16, 2013 3:05 pm

Saya

Ta její zbraň vypadala poměrně dost nebezpečně. A podle délky hlavně jsem také usoudila, že zásah kulkou z něčeho takového bude asi poměrně bolestiví. Můj fullbring byl však také dost silný. Margaret Moonlight hm... nedostaneš šanci! Hned co jsem to dořekla tak jsem směrem k ní vystřelila. Také jsem se ještě otočila k Erin. Seš blbá? Budeme bojovat společně! Tohle ani nebyl nepřítel kterého bychom porazili jednotlivě...
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeTue Apr 16, 2013 3:09 pm

Margaret se mile usmála a také vystřelila ze své zbraně. Její kulka lehce prolétla tou kterou vystřelila Saya a kompletně jí zničila. Kulka teď letěla Saye přímo mezi oči. "Reaper, Reaper! Tak my všichni říkají, proč? Protože všichni umírají když moje píseň hraje..."
Zvuk písničky z reproduktorů ještě zesílil a zjevně Margaret mírně hecoval.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 1:26 pm

Tainaka Erin

Heh... no jo, pravda, řekla jsem lehce rozpačitě, když mi Saya vpálila... tu bohužel krutou pravdu. Byla to spíš otázka, ale trochu mě to zarazilo. Nijak vážně jsem to ale nebrala. Ta zbraň je dost velká, ale za to její kulky letí rychle a jsou silnější, než ty Sayiny. Velikost té věci by jí samotnou mohla zpomalovat, a proto si to takhle kompenzuje... Pravděpodobně. Kdybych se dostala k ní, nejspíš by měla problém. Ale... zvládnu to? Během mého vnitřního monologu jsem moc nevnímala, ale poté jsem si všimla, že kulka letí přímo na Sayu. Rychle jsem se k ní dostala a vyslala proti tomu svá pírka. Bude to stačit?
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 4:05 pm

Saya

Zatra... moje kulka byla méně než dost slabá oproti té její. A jméno její zbraně se my také už vůbec nelíbilo. Dual... first... to na nás hodlá vytáhnout ještě jednu takovouto zbraň?! Neměla jsem však moc času o tom přemýšlet jelikož proti mě letěla kulka. Erin vyslala svá pírka a já je posílila o další kulku. Plný výkon... piercing bullet!! Mohla jsem jen doufat, že se nám podaří útok odrazit jinak bude asi po mě.
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 4:07 pm

Pírka společně s další kulkou při střetu vytvořily poměrně velký výbuch a na chvíli nebylo nic vidět. Najednou mezi vámi přistál stín který přiletěl ze shora a při dopadu vytvořil pořádnou tlakovou vlnu. Na podlaze se objevil menší kráter a vlna vás odhodila každou na jednu stranu pár metrů dozadu. Byl to útok Margaret která teď byla mezi vámi a otočila svojí zbraní tak, že mohla použít druhou stranu na které byla pořádně ostrá kosa.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 4:31 pm

Tainaka Erin

Útok se nám podařilo alespoň neutralizovat, zato tu ale byl kouř, kam jsem se jen podívala. Ani jsem se nenadála a něco mě odhodilo. Během dopadů jsem se párkrát odrazila od podlahy a nakonec se chvíli kutálela. Poté jsem se zvedla a pohlédla na Margaret. To je šílený... Kdo kruci je? Zvedla jsem se a trochu zavrávorala, pak se mi podařilo udržet si rovnováhu.

Upustila jsem reiatsu a pořádně se jí podívala do očí. Nemusela jsem se nijak soustředit na to, co svírala v ruce, bylo to vidět, i když jsem se dívala jen na ní. Ve tváři jsem přímo viděla ten výraz, který člověk má, když si o sobě myslí až moc. Přímo jsem nenáviděla arogantní, egoistický lidi, kteří se přeceňují. Ona se nám jako taková představila už když seděla na bildboardu. Vytáčí mě to... V momentu jsem proti ní poslala další spoustu pírek. Nějak zvlášť jsem je nenaplnila sílou, abych věděla, jak je odrazí a mohla posoudit, jak moc se budu muset snažit, jestli má cenu používat ta s nejvíce destruktivní silou a další. V tomhle boji by bylo špatné konat dřív, než bych si něco rozmyslela.
Saye se moje akce mohla zdát tak nějak nesmyslná, ale účel to mělo.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 4:39 pm

Saya

Když se všude objevil kouř tak jsem pouze čekala odkud vyletí další kulka. Díky tomu mě to co udělala nemile překvapilo a taktéž Erin a mě rozdělila. Proč se ze všech lidí co potkáme najednou stávají super silní fullbringeři... Měla jsem poměrně těžkou chvíli s přemýšlením nad tím jak zaútočit. Erin nyní začala konat a já doufala, že my to dá trochu více času abych mohla přijít s nějakou účinnou taktikou. Pozorně jsem sledovala každý pohyb který Margaret dělala.
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 4:45 pm

Veškerý úsměv již byl z Margaretiny tváře pryč. Pro změnu to vypadalo jako by se jí teď zmocnil smutek.
Když se k ní pírka přiblížila tak to vypadalo jako by se pomocí nějakého magického triku vznesla do vzduchu a pak prostě zmizela. Jako stín který zažene záře světla. Pírka prolétla a Margaret se opět objevila za nimi a jedním sekem vytvořila vlnu větru který odvál pírka směrem k Saye a ať už Erin chtěla nebo ne tak explodovali.

Margaret Moonlight
Ta síla kterou jste odrazily smrtící jed Lucie... nebyla vaše. Midou... to poslední slovo znělo dvakrát tak smutně jako to co řekla předtím. Proč poslal vás... věděl, že to budu já a i tak mě jen tak nechal... můj Midou... V momentě co domluvila vyhodil zbraň do vzduchu a chytla jí opět naopak, namířila a vystřelila na Erin. Výstřel nebyl tak silný ani rychlí jako minule, ale zase vystřelila třikrát za sebou ve velice krátkém časovém úseku.
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 5:06 pm

Tainaka Erin


Chtěla jsem jít Saye pomoct, ale pírka už explodovala. V ten samý čas na mě letěly kulky. Nedostaneš mě tak lehce! Hodila jsem proti ní další pírka a vzlétla do vzduchu, abych se vyhnula dýmu. Ještě jsem se podívala na Sayu. Tak nějak jsem doufala, že je v pořádku, protože kdyby ne, nemohla bych jí teď pomoct. Margaretiny kecy o Midouvi jsem raději nechala stranou, protože mě vůbec nezajímalo, jestli s ním kdy něco měla. Prioritní teď pro mě byla Neechan. Najednou jsem ale uviděla Margaret, která je stále v místu, kde je kouř - místo, kde není vidět ani na krok. Ze shora jsem jí chvíli pozorovala a poté se rozhodla využít tuhle situaci ve svůj prospěch. Junjou Tenshi... Prosím... Nevím jak... Ale zařiď, aby byla Saya-neechan v pořádku... oslovila jsem svého anděla uvnitř sebe. Tak nějak jsem si ho spojovala s Bohem a vším tím nahoře. Akuma Tenshi... Pomoz mi vykonat soud na ní, která nám stojí v cestě...! Ani nevím proč, ale zkrátka jsem doufala, že mé prosby budou vyslyšeny. Ať se stane cokoliv... Krátce jsem zavřela oči a trochu se zachvěla. Měla jsem z toho všeho strach, ale nechtěla jsem se nechat zahnat. ...Dej mi odvahu! křikla jsem, ale na Margaret to rozhodně nebylo. To už jsem ale bylo blízko ní a poslala další pírka. Uvědomovala jsem si, že z takovéhle vzdálenosti to může zasáhnout i mě.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 5:17 pm

Saya

Když na Margaret letěli peříčka tak jsem sledovala pozorně abych viděla kam se dostane nejspíše pomocí bringer light. Po té bych mohla provést rychlí útok a při nejlepším jí vyvést z míry. Ona však prostě a jen tak zmizela. To se dokáže teleportovat? Netrvalo než se opět objevila, ale k mé smůle využila toho co udělala Erin a poslala proti mě její pírka. Zatr..!! V poslední chvíli jsem použila tu nejzákladnější schopnost fullbringerů. Pokusila jsem se využít plný potenciál duše v mém oblečení a udělat jej co nejpevnější. Měla jsem také štěstí, že exploze pírek nebyla nejsilnější i když na mě po tomhle nejspíše pár škrábanců bude.
Okamžitě po explozi jsem namířila na místo kde naposled Margaret stála a z oblaku kouře jsem vystřelila. Multifold bullet! Pět kulek na ní teď letělo ze všech možných stran. Ať alespoň jedna zasáhne!
Návrat nahoru Goto down
Maxwell

Maxwell


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 20. 01. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 5:24 pm

Erin udělala dobře že poslala slabší pírka. Kdyby použila plnou sílu tak by na tom byla Saye velice špatně, ale takhle měla jen pár popálenin. A pořádně roztrhané šaty, bohužel Margaret byla dívka a zjevně i na chlapi takže jí to nijak nerozptylovalo.
Erin se díky vzlétnutí podařilo téměř uhnout. Jedna z kulek jí škrábla na noze, ale nebylo to nic hrozného dokud se nerozhodne běhat maraton. Když seslala pírka tak také vyletěli kulky od Saye a Margaret tak byla téměř kompletně obklíčena. Opět si obrátila svojí zbraň a jedním precizním seknutím rozpůlila jednu z kulek. Jedna polovina odletěla někam pryč a druhá udělala větší škrábanec na Erinině levé ruce. Se seknutím se také zvedl vítr a stejně jako předtím všechna pírka explodovala aniž by je Erin detonovala. Výbuch zničil všechny zbylé kulky a pořádně odhodil Erin pryč. Její let zastavila jedna z beden s větrákem na střeše i když poměrně bolestivě. Po chvilce z dýmu vyšla i Margaret s podstatně menšími zraněními. Jediné co jí to všechno udělalo byli menší popáleniny na levé ruce a potrhaný rukáv.
Budu nad vámi hříšníky muset vykonat rozsudek...
Návrat nahoru Goto down
Juicy

Juicy


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 16. 02. 13
Age : 25
Location : Mind Palace

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 5:44 pm

Tainaka Erin

Pomalu jsem se zvedala ze země. Hned poté jsem se začala pohybovat a snažila se dojít co nejblíže k Saye. Bylo dost vidět, že klopýtám. Hříšníci? Rozsudek? Jdi s tím do háje... Říkala jsem to trochu trhaně a v mém hlase byl slyšet lehký závan bolesti. Držela jsem se za ruku a svírala ji co nejpevněji, protože jsem tak necítila své zranění.
Z hloubi duše jsem nenáviděla tyhle kecy. Znělo to skoro, jako by to měla naprogramované v paměti a konala práci jako robot. Udělej mi laskavost a ber nás jako normální protivníky. Ne jako odpad, kterej musíš sklidit, abys před všemi zatajila, že tu vůbec nějaký byl.
I přesto v jakém stavu jsem byla, jsem se nehodlala vzdát a Saya určitě jakbysmet. Pak mě zničeho nic napadlo, proč tu s námi není Midou. Jestli věděl, že před námi bude stát někdo takový... Proč s námi... prostě nešel? Trochu mě to sebralo a v očích se mi objevil malý náznak nejistoty.
Návrat nahoru Goto down
http://mirainochance.forumczech.com
Saya

Saya


Poèet pøíspìvkù : 158
Join date : 21. 02. 13

[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitimeWed Apr 17, 2013 6:01 pm

Saya

Byla jsem až bezradná nad tím jak efektivně obracela naše útoky proti nám samotným. A celé to co jsme udělali jí pouze trochu poranilo ruku. Dokonce to vypadalo, že jí to ani trochu nebolí. Co proti ní máme udělat... když jsme jí potkali ve městě tak se zdála jako milá a... Raději jsem o tom všem přestala přemýšlet a začala jsem se pořádně soustředit. Erin! Zůstaň vzadu... pokud budeme bojovat jako doposud tak se pouze zabijeme navzájem... upřímně jsem však nevěděla co dělat. Kdyby Midouova síla stále byla v našich tělech tak bychom jí dokázali zranit, ale takhle... situace začínala být mírně zoufalá.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby   [Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
[Xcution] 1. mise - Reaper's lullaby
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Midou Midnight [vůdce Xcution]
» [Xcution] Side story - Ghosts from past

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Get over here! :: Hra :: Mise-
Přejdi na: